Jump to content
Българският форум за музиканти

обмяна на репертоар за детска фолклорна група-плей и синбици


Recommended Posts

Ръководител съм на детска фолклорна група.Имам желание да актуализирам репертоара постоянно,затова търся контакти с колеги от тази област.Желанието ми е да си разменим плей и син беци и така да си обогатим дейността.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е при изписването на думата.Какво имате впредвид с "може да се намерят?Ако имате бихте ли конкретизирали какво е?Аз също мога да ви изпратя други неща и така да си разменим. - email: emil_66_vr@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не , нямам полза от размяна, защото само изработвам . Просто ми стана странно как човек , който е в този бранш не знае как се пише :

Sing Back(ground) Пея + Фон :rolleyes: Никакви син , сим и други беци или бици .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много , много моля ! Поне с тая работа се оправям . Не претендирам за супер про :cheers2: , но с повечето песни се оправям . Все пак никога няма някой да поиска сингбек на Дрийм Тиътър . Там вече няма да се оправя . А за фолклора - като знам какви са повечето детските фолклорни групи .... И моето ниво на качество им се струва супер . Уф , няма да се обяснявам , пак криворазбран ще изляза .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм написал фолклорна група!Приемам даже аранжиментите да звучат като на аранжор

трето поколение, даже ми е свръх интересно ,защото обичам да работя с млади хора.Трябва да имаш самочувствие,остави ги критикарите.Само се съобразявай с това,че за да бъде с български

черти една песен,то и мелодиката и метро-ритъма и текста трябва да са от корените.Саунда няма значение,той трябва да е съвременен,дори експериментален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... А за фолклора - като знам какви са повечето детските фолклорни групи .... И моето ниво на качество им се струва супер ...

 

Те децата нали не разбират...

Егати логиката!

Ако аз ръководя фолклорна група - такива реплики биха ме отблъснали. Защото не са насочени към групата, а към качествата и преценката на ръководителя.

Но естествено - пробвайте да работите заедно - горното е само моето скромно мнение.

 

 

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... А за фолклора - като знам какви са повечето детските фолклорни групи .... И моето ниво на качество им се струва супер ...

 

Те децата нали не разбират...

Егати логиката!

Ако аз ръководя фолклорна група - такива реплики биха ме отблъснали. Защото не са насочени към групата, а към качествата и преценката на ръководителя.

Но естествено - пробвайте да работите заедно - горното е само моето скромно мнение.

 

 

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф няма да се обаждам . И аз съм бил в такива неща , като детски формации , знам отношението на учители ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та по темата...От 10 години се занимавам с такива фолклорни дейности.Акордеонист съм и клавирист.Обиколил съм всички детски ансамбли, танцови формации, и всякакви темподобни.Сега съм помощник ръководитле на една фолклорна формация http:www.zharava.free.bg .Мога да ти осигуря сингбек, но и ти ще трябва да ми дадеш нещо в замяна, защото страшно много от нашите песни са авторски.За повече инфо пиши ЛС като разгледаш сайта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та по темата...От 10 години се занимавам с такива фолклорни дейности.Акордеонист съм и клавирист.Обиколил съм всички детски ансамбли, танцови формации, и всякакви темподобни.Сега съм помощник ръководитле на една фолклорна формация http:www.zharava.free.bg .Мога да ти осигуря сингбек, но и ти ще трябва да ми дадеш нещо в замяна, защото страшно много от нашите песни са авторски.За повече инфо пиши ЛС като разгледаш сайта.

 

Да,но получих странно ЛС, с текст -"не знам за какво ми говориш".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.