Jump to content
Българският форум за музиканти

Е тва е клавирист


dedo pop

Recommended Posts

Дедо попе, не само че клавиатурата не е включена и е пълен камуфлаж, ами не гледаш ли по кои клавиши удрят топките, а какво се чува... :mellow:

...а и като гледам състейн педала преди последния акорд го задържа с помощта на силата май... ;)

Редактирано от yamaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със състейна и аз неразбрах как става, но се вижда един кабел от лявата страна до купичката с топките :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със състейна и аз неразбрах как става, но се вижда един кабел от лявата страна до купичката с топките :D

Никак не става... :lol:

Ако перифразирам малко проф. Вучков, ще ви кажа: "- Абе хора - гледайте малко и с ушите си! :punk_guitar: "

Човекът просто си е добър жонгльор и това с "пианото" е само един ефектен номер, нямащ почти нищо общо с това, което се чува. Казвам "почти", защото всъщност той се опитва да следва посоката на мелодията, но дори още в първата (едногласна) част, там където е най-високото "сол" от първа октава...забележете къде удря топката. :thumbdown:

Да не говорим пък по-нататък какво става във втората част - къде е басовата партия?? Някой да вижда звучащата голяма октава в парчето и респективно, намираща се в лявата част на неговата 3-октавна клавиатура?

Като гледам как се възхищавате, хич не ми се ще да се съмнявам в музикалните ви знания, способности и възприятия, а по-скоро го отдавам на доверчивостта да повярвате всичко дето ви се покаже по подходящ за целта начин. :rolleyes:

Освен това не виждате ли, че оня до него е Джей Лено, а надписът отзад показва, че жонгльорът е поканен в негово коледно музикално шоу. Всичко в днешно време се прави с шоу...иначе ако оня само си подмяташе топките като всеки средно-редови жонгльор, ефектът щеше да е минимален и никой нямаше да му обръща внимание, защото добри жонгльори по света - много.

Sorry, ако съм развалил нечия създадена илюзия...ама аз съм от хората дето казват на децата си още от малки, че няма дядо Коледа - едно време такива са ги запомняли и не са ги пускали в цирковете, защото са разваляли всичките фокуси на фокусника, като са казвали кое как става. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Естествено, че е за шоу :thumbs_up: ако се загледаш внимателно се губи синхрона от време на време...

Топките не попадат на тоновете, които звучат...

Но пък е ефектно ;) Направено е весело! ;)

 

п.п. Ае вие го направете, като толкова знаете :P

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.