Jump to content
Българският форум за музиканти

Stix Boat On The River


temerut

Recommended Posts

Евалата,Краси,на това му се казва кавър! :hysterical:

 

Много поздрави на Румен! :thumbs_up:

Мерси Тони ще поздравя Румен лично от теб .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

1.Цъкаш на плейъра -> Properties . Там има линк (един такъв дълъг с много числа и цифри) . Гледаш само да завършва за мп3 . Копираш и теглиш .

 

2.Отваряш сорса на страницата , търсиш за мп3 , копираш и теглиш .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че не е много колегиално да теглиш нещо, без разрешението на автора! Щом няма линк за даунлоуд, значи човека не иска да се тегли.

Иначе кавъра си е много добър! Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кавъра е много як и саунда е добър, обаче имам две забележки:

 

1. Липсват ми бекове

2. Пич шифтъра на китарата фалшивее на моменти. Според мен на запис е доста по-целесъобразно да си се изсвирят двете/трите/петте партии, наместо да се ползват такива уреди - те са си предимно за лайв, освен ако не са някакви advanced хармонайзъри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми хареса достатъчно... Ако вокала го пееше със шотландски акцент с леко натъртено "р" штеше да е перфектно за тембъра му.

И тези хармонайзнати китари са кофти. Все едно слушам Сигнал отпреди 20 години, само че нешто неподходйашти

хармонизирашти тонове има на места, ама аз не знам как се работи с такива џаџи (джаджи).

 

То направо и кавър на името на групата сте оформили: Stix

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(Ако някой се чуди какво е џ, това е буква от кирилицата обозначавашта говорния звук [дж] и "по-остарелия" звук [чж])

ютия = йутийа (хм-м-м... става!)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.