Jump to content
Българският форум за музиканти

поредната песен "keep_mother_earth_alive"


Recommended Posts

Албума е с работно заглавие "Earth Under Attack" не от НЛО ;) А от нас :wallbash:

 

 

Поздравления за заглавието :) . Наистина е крайно време да се замислим над това в глобален мащаб(или даже май е късно вече :D )

 

пп. Парчето е страхотно. Wah винаги ме е кефел много, а ти като свириш още повече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасна композиция - напално разбирам идеята и замисъла.

 

keep_mother_earth_alive - идва малко лозунгарско.

 

може би -

Mother Earth

или

(keep) Mother Earth (alive)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хелоу!

 

Песента е много добра, но на мен не ми хареса. Не знам, нещо много разхвърляно ми идва. Може би съм прекалено конвенциолнален или прекалено свикнал на припев-куплет (или на соло-соло-соло).

Иначе изпълнението е много добро, звукът е на перфектно ниво.

Това на първо слушане де.

А и нещо не ми се връзва със заглавието. Другите ти парчета много си отиват на заглавията, но на тази точно нещо не го свързвам със това.

 

Но, вкусове всякакви. :)

 

Keep it up!

Да прав си! Опитвам се да сътворя нещо различно от това което направих в предишния си албум... :hysterical:

Заглавията ще ги ревизирам...:)

 

Благодаря ти сърдечно!!!!! Мнения като това са важни! :rockon:

 

Поздрави,

Митко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TNT,ultramega,TONY Благодаря ви момчета!

Да имах нещо в предвид. Консумираме единственото място на което можем да живеем без да мислим за последиците...Темата е позната на повечето хора а мен ме вълнува :rockon:

 

Поздрави на всички,

Митко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса това. Имам стария албум и го слушам с удоволствие. Но новите композиции повече ми харесват, главно защото са "по-разхвърляни" и не омръзват.

 

Помня предишния вариант на парчето (когато се казваше controlling house mice fix), бях много зарибен с него тогава.

Сега май е станало по-добре (оставил си малко място "да диша" между солата). За звукът да не говорим че е мноого по-добър.

 

Тематиката също ми харесва - обичам да слушам музика, която има силно изразена позиция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам една версия , която се каза As Fate Has Filled :thumbs_up: ... която между другото ми харесва повече . Ако смесиш двата варианта в нещо средно между тях ще стане Супер !

 

 

ЕДИТ : Мале къф съм кух .. тая другата песен дето я споменах няма нищо общо :thumbup::unsure::)

Редактирано от Lord Of Darkness
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs_up: As Fate Has Filled коя беше тази :)

 

Опа са си има друго име :unsure:

http://www.nalbantov.com/dimitar_nalbantov_warrior.mp3 :thumbup:

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

:recourse::virtuoz::huh:

 

Не знам какво точно стана, Winampa я избра сега и супер много ме накефи. Особено интрото. Предишния ми пост е точно обратното на това, което мисля сега. Супер яка е!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:metalist::metalist::metalist:

 

Не знам какво точно стана, Winampa я избра сега и супер много ме накефи. Особено интрото. Предишния ми пост е точно обратното на това, което мисля сега. Супер яка е!!!!

:);) БЛАГОДАРЯ!

 

ето пак линк към нея

http://nalbantov.com/Dimitar_Nalbantov_Kee...Earth_alive.mp3

Редактирано от Black Bird
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.