Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко бързо грубо демо


LOE

Recommended Posts

Та.. скоро не бех поствам лищо тука, една бърза идейка... груби китарки и тъпани, около 10 минути работа по звука...

 

http://media.putfile.com/pluhenderiq

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много стабилно. :offtopic-001: Харесва ми стилът, въпреки че не знам дали може да мине за 'easy listening'. :)

 

Ще кажеш ли какво си използвал за записа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще кажеш ли какво си използвал за записа?

 

 

Страхувам се, че ако ти кажа ще трябва да те убия :offtopic-001:

 

Айде още едно... беше доста късно и малко ме домързя за това:

http://media.putfile.com/kluhensteinstreger

Редактирано от LOE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще кажеш ли какво си използвал за записа?

 

 

Страхувам се, че ако ти кажа ще трябва да те убия :D

 

 

 

Що дя? повечето тука не се свенят да споделят как бачкат,пък точното назоваване на марката китара,струни ,амп,програма е ясно че са около 10% от рецептата като цяло.

 

инъче харно си звучи всичко :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бъзик бре

 

струните са д'адарио на към 5 месеца :hysterical:, на жаксън кинг в, емг81, уейвс гтр3, фабричен пресет "модърн валве" или нещо от сорта, тъпанчетата са ез дфх, няколко компресорчета уевйс апи (топли топли та чак парят, и са мноо готяни), и накрая има само Л16 (пак на уейвс)

 

изобщо... имам да ги черпя уейвс яко :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че колегата е отделил доста време и усилия за да си направи зука, затова не иска да каже. Още повече, че работи и с други хора доколкото разбирам (има си студио, лейбъл, ватевър? :hysterical: ) Така че е разбираемо, пък и си е негово право.

 

Аз не държа да знам, защото питам по-скоро от любопитство, така че 's all cool.

Въпреки това мога да направя някои предположения: китарата е Jackson JS30 King V с флойд и EMG 81/85 адаптери, настроена в drop B с 12-60 струни или нещо от сорта, предполагам звукът е правен със софтуер - май waves gtr ползваше преди време, може и revalver да е това, нз. Барабаните са интересни, не ми звучи като DFH, може би е addictive drums, които не съм ползвал досега или някой сет от лични семпли.

 

Абе важното е че се е получило идейно и готино. :hysterical: Така и не знам какъв стил се води това - метълкор ли е или какво, но добре е направено.

 

ЕДИТ: Уууу, сори, нещо се разсеях докато пиша и не видях че си пуснал преди мен - ама познах повечето работи с изключение на дръмса. :thumbs_up:

ПП: Поздрави. :thumbs_up:

Редактирано от Mu3epHuK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.