Jump to content
Българският форум за музиканти

The Mysterious Forest (studio Version)


Aresius

Recommended Posts

Представям ви още една композиция, която ще влезе в предстоящиа ми албум. Парчето го направих преди повече от година, но сега е преаранжирано, а цигулката е записана на живо. Тази композиция доста се различава от другото студийно парче, което ви представих миналата седмица - "Luthien's Song", но се надявам да ви хареса. :icon_shithappens:

Приятно слушане.

 

ЛИНК ---> The Mysterious Forest

 

BTW. Tова е немастерирана версия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представям ви още една композиция, която ще влезе в предстоящиа ми албум. Парчето го направих преди повече от година, но сега е преаранжирано, а цигулката е записана на живо. Тази композиция доста се различава от другото студийно парче, което ви представих миналата седмица - "Luthien's Song", но се надявам да ви хареса. :rolleyes:

Приятно слушане.

 

ЛИНК ---> The Mysterious Forest

 

BTW. Tова е немастерирана версия!

Много добре..... продължавай все така.... Важно е да правиш това което ти харесва,а не това което другите да харесат.

Успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер! :beer: Парчето е много добро! Мисля, че много успешно би писал подобна музика за филми...просто такава мисъл ми мина сега през главата :thumbs_up:

При всички положения ти желая успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че много успешно би писал подобна музика за филми...просто такава мисъл ми мина сега през главата
Mда... това ми е мечтата и тя е на път скоро да се реализира, въпреки че все още не се чувствам съвсем подготвен за подобно голямо начинание. Ама ще видим какво ще излезе накрая, ако въобще излезе нещо де :beer:

 

Важно е да правиш това което ти харесва,а не това което другите да харесат.

 

Да, това наистина е най-важното за всеки композитор - той сам да е доволен от музиката, която прави, а ако и другите я харесат и оценят - още по-добре :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....

Много добре..... продължавай все така.... Важно е да правиш това което ти харесва,а не това което другите да харесат.

Успех :thumbs_up:

Това е ако не издаваш албум и не се надяваш да се продава и го правиш единствено за собствено удоволствие, което не смяташ да споделяш с другите:) нали така...

 

Иначе парчето ми харесва определено !!! :) Много е яко... ше пазаруваме албум. Има няколко много приятни полифонични части с две линии на мелодията, които особено много ми харесват :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е ако не издаваш албум и не се надяваш да се продава и го правиш единствено за собствено удоволствие, което не смяташ да споделяш с другите нали така

 

Ами то е горе-долу така, само че ще издам албума и парчетата ги споделям с другите :offtopic-001: . Правя музиката си за собствено удоволствие. Ако очаквах приходи, щях да правя друг вид музика - по-комерсиална. Наясно съм, че вложените пари в албума няма да се възвърнат, но не го правя за пари. Искам обаче все пак парчетата ми да бъдат официално издадени с добро качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.