Jump to content
Българският форум за музиканти

Процесори


Voidhanger

Recommended Posts

Имам едно запитване към хората,които са наистина наясно с тези неща.

Какъв процесор за китара си заслужава да се вземе до 300 кинта.

Айде,помагайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар и да не съм много наясно с китарните процесори (защото имам Zoom 707 II) , мога да ти кажя че до 300 лева процесорите попадат в ниския клас , т.е само за домашни условия - звукът им на сцена ще "маже" и ще звучи прекалено синтезаторно(елекронно). От форума научих че BOSS правят хубави процесори , но май нямат модели в ниския клас - т.е струват над 600 лв .

За 300 лева можеш да си купиш много добри Custom камиончета с наистина хубави ефекти , но няма всичко да ти е в една кутия (както процесора) , и ще трябва да ги навързваш последователно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно запитване към хората,които са наистина наясно с тези неща.

Какъв процесор за китара си заслужава да се вземе до 300 кинта.

Айде,помагайте!

 

 

 

За 285 лв. можеш да си купиш нов Line6 POD 2.0 . Когато стане дума за процесори в главата ми искачат 2 марки, който са наистина доказани и са мн. добри - Line6 & BOSS by Roland. Аз те съветвам да е едно от 2-те, но за парите, който имаш моето мнение е , че този процесор е най-добрия вариант!!!

 

 

Поздрави, Рендаков!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено Digithech RP250 е много добър избор, просто е сравнително нов и още не толкова разпространен из форума, както зуумовете и берингер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма то на мене ми трябва ефект,за домашна употреба и за записване на БЛЕК МЕТЪЛ.

мисля че ZOOM G2 za 180 lewa,нов е най-добрата оферта ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не мисля че е добра оферта ако ще и за 100лв да е - играл съм си няколко часа с такъв и така и не ми хареса - звучи ужасно пласмасово и изкуствено - с гитар риг постигам много по-добър звук :unsure:

не съм пробвал Лайн6 но съм слушал други да свирят с такова и мисля че е много напред от Зуум :)

изобщо до сега не ми е харесал никога звук идващ от Зуум

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DigiTech RP250 е много добра оферта за 300, 300 и няколко лв.Има сумати екстри и щракалки(дръм машина, метроном,педал, разни издаващи странни звуци ефекти и т.н.) по него и звучи много добре.Пробвай го и не мисля, че ще се разочароваш.Пък блек метъл моеш да записваш и с моторна резачка :icon_shithappens: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DigiTech RP250 е много добра оферта за 300, 300 и няколко лв.Има сумати екстри и щракалки(дръм машина, метроном,педал, разни издаващи странни звуци ефекти и т.н.) по него и звучи много добре.Пробвай го и не мисля, че ще се разочароваш.Пък блек метъл моеш да записваш и с моторна резачка :-( .

 

А някаква идея къде мога да го намеря нов DigiTech RP250? Искам да го пробвам, днес ходих из центъра и минах през xxxx и през Фактор, ама нямаха такова чудо. :hysterical:

Редактирано от Slevin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.