Jump to content
Българският форум за музиканти

Anadem - The Way You Act


Recommended Posts

Айде най-после и една песен от мен ;)

Групата се казва Anadem (китара, бас, барабани, женски вокал), песента е The Way You Act записа е от репетиция преди около месец при Пламен. Пратих я на gmail-ския акаунт, ако я кача някъде в БГ ще пусна линк.

;) Чакам мнения, ако ви хареса ще кача още :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като за репетиция става, пробвайте да позасилите лееееекичко баса (но не още от първия куплет), на второто "влизане" на дист китарите за малко сякаш има поразминаване с първият удар от барабаните - ама тва си е репетиция и в началото на солото - за малко да се предъвкат някои тонове - ама щом си е репетиция ... продължавайте, парчето си го бива.

 

tbw: ако пък си имаш на представа колко зле сме пък ние на репетиция ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми то баса го няма много много на целия запис от репетицията, иначе Пламен е направил готин звук като за репетиция :unsure:

Репетицията я правихме след като две седмици изобщо не се бяхме виждали с групата така че леките разминавания са обясними :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Доволно :unsure:

Кефи ме вокалиската как лекичко пее оf-tune, напомя ми на Велвет Ъндърграунд

Саунда на дистера обаче е някъв ужасен, трява да напраите нещо по въпроса, струва ми се

Редактирано от Stone Free
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми...Това of-tune пеене нарочно ли е :singer:? Барабаните ми звучат ужасно, но има изблик...фуса от време на време ми звучи миди...като цяло иначе ми хареса песента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за мненията звука на барабаните и китарата си е такъв все пак това е епетиционна :singer:

Ако се събереме пак на репетиция може и по-добре да ги запишем

 

вече и на дата.бг + още малко песни кликни тук

ще ги пратя и на gmail :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по едно време бях се запалил по групи с женски вокали..ама беше отдавна..

на мен ми прозвучаха добре :D тия пснички особенно дъ уей-а :ph34r:

момата верно трябва да натиснете да си пусне гласъ дет съ вика, по силно да вика, не можах да заредя сайта ви, че да ви видя но вярвам че всичко това ще го оправите.Освен ако точно това ви е целта де :ph34r:

може още песни да качите на джимейл-а , оня дебне :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, пак слушах The Way You Act, и там има един бридж, някъде след 2:09 където става доста хаотично, IMHO, и поне за мене парчето си губи силата донякъде.

Story of a Boy - струва ми се че вокалистката малко се поолива с оф-тюн извивките. Също има една част дето уа-китарата, поне по моему, нещо съвсем бяга от такт.

Като цяло обаче идеята и стила ме кефят, трябва май просто да се поизчистят разни детайли, включително и разните там разминавания, и парчетата ше заспят.

Запишете ги на мултитрак, така се получава най-добра представа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух първото парче и ми хареса :( И вокалистката ви има готин глас (и не й личи чак толкова акцента ,което ме изненада) .Разминавките и леко фалшивите моменти за разбираеми ,нали за това са репетициите .Запишете ги като хората задължително ,защото идеиките са готини :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, лейди, фан съм ви!

Има животец, има БРЯХ! ЪЪЪ, свирите ли по клубове? Щото това е яко за живо изпълнение; мацето е много куул; само така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.