Jump to content
Българският форум за музиканти

12 Струни


Nightmare81

Recommended Posts

Здравейте искам да си закупя 12 струнна китара , и понеже съм от Варна възможностите са следните :

Stagg (уж Белгия) - 256 лв http://www.edirectory.co.uk/pf/880/mia/d/a...ack/pid/4435695

Washburn (Китай) - 420 лв http://proaudiomusic.com/instruments/guita...burn/D10S12.htm

Washburn (USA) - 1000 лв

YAMAHA - 900 лв

 

Това са единствените възможности . Помогнете

 

П.С : 1000 лева са ми много , Стаг-а ми е удобен ама е от по-ниско качество материали , като че ли ще правя компромисно решение с WASHBURN-a (днес ще я пробвам)

Редактирано от Nightmare81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, но за какво е тази тема?

Както виждам от това което си написал - си наясно.

Пьк и не -казваш : колебая се и тн.

 

Ами то е очевидно -

Американския Уошбьрн е номер едно.

Ако нямаш пари - избираш между белгийския Стаг и китайския Уошбьрн

- пак според джоба.Ако имаш повече кинти - предполагам китайския Уошбьрн е по-добьр.

Но си пробваш на място.

 

е,така - всеки ден,някой пуска по някоя ненужна тема.

(поне,аз тук не виждам нещо което да види до колебание)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам , може би чакам някой да каже - ТВЪРДО НЕ за някой от моделите , или ПЪК горещо да ми препоръча друг ...

Хайде , който е свирил и има такава китара да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи и аз търся ама за сега работата ми се "разсъхна" в Варна (струва ми се) един "човечец" си продаваше 12ката (пробваи я ако още е активна)

стаг имат и "оватион" вариант по добър финишинг "електрифицирана" по скъпа но не толкоз добра Акустика ..

фендер имат много добър вариант направо сам свири 4удесен финиш ,ниски струни , 4удесен звук(според мен) но не мога да ти цитирам цена и модел :recourse: .. просто я пробват в РаизингФорсе.. върти ми се нещс като 5-600

 

няма да препоръ4вам или отри4ам нещо щото има и финансова страна... с ръка на сърцето мога да ти кажа 4е нищо под 1500юро не струва .. обаче дали си заслужава !??!?!?!

успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз продавам на практика чисто нова 12 струнна китара Стаг. Цена 180 лв. Нови струни и сложих на скоро. Търсете ме по телефона 0885 / 259447, след 8 часа вечер

Редактирано от Manolev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Еххх никой не внася Фендери във Варна . Нямаме xxxx тук

Технополис, магазина в Спортна зала ...може и още да има ;-) Но естествено нямат целия асортимент на xxxx...

Иначе Фендери има и в Динакорд...ако може да си позволиш удоволствието.

Редактирано от byron
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само ще спомена че акустичните фендери са мексиканско производство и не са китари от висок клас, всъщност фендер ползват славата си от електрическите да продават тези :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпросния 12-струнен фендер в РФ не е лоша китара за парите си - около 600 лева, и електрониката му е прилична.Зависи естествено и за какво ще ползваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то ясно че е прилична китара, просто исках да кажа че не е върха на акустичните китари, както е с електрическите фендери - много хора са с впечатлението че щом фендер са от най-големите в електрическите китари, значи и с акустичните ще е така :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.