Jump to content
Българският форум за музиканти

Кое от двете


MEDELLIN

Recommended Posts

Не си разбрал.От 939 става 985 ! отделно е шипинг таксата ...

 

Търсих в саита - никъде не споменават за допълнителни такси.Под цената си пише - "включително допълнителните такси".

Редактирано от MEDELLIN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

С една дума- вместо 939 евро + 30 евро такси цялостната сума е 985 евро +30 евро ... Баси

Редактирано от MEDELLIN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С една дума- вместо 939 евро + 30 евро такси цялостната сума е 985 евро +30 евро ... Баси

 

 

ами аз отварям немската страница на томан.де и като цена за МО6 ми дава 985 а не 939...

 

http://www.thomann.de/de/yamaha_mo6.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да работата е там че ти показват един синт с една цена в англия и уж че поръчваш него но после в процес на покупката те отвеждат на немската част където струва 985 ...

 

А за допълнителните звуци - Ямаха имат невероятен саит - http://www.motifator.com .Тук направо си взимаш саунд банки повечето съвместими с МО6.Вобще не ми и трябва оригиналните саундове на ЕС6 и другите щото тука продават всъщност препограмирани звуци от тея синтове и то вероятно и по добри :rockon: . Само че мисля че първо трябва се вземе няква СМАРТ Карта медиа и Кард Риидър за да си заредиш банките им в МО6.Ти знае ли нещо по въпроса.Че тея две джаджи пак трябва се бръкна с около 100 долара пък отделно за звуците.Ето тия двете казват че ти трябват за да вкараш допълнителни саундс в юзърбанката на МО6. Наи долу двете за МО6 http://www.motifator.com/mart/mainframe.htm

Редактирано от MEDELLIN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами нашите МО6/8 нямат смарт-слот за смарт-карта а имат usb-to-device-слот където можеш да сложиш usb-stick. вероятно звуците се слагат първо на него и тогава, но аз си мислех че са безплатни, а те са май по 29 долара на диск с 128 звука... Май ще трябва да намерим някакви познати които имат мотиф ес или мотиф-ес-рак за да прехварлим по някакъв начин тези звуци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм да ясно.Ами аз може и да се бръкна за две банки качени направо.Щот като слушах демотата ..... малииии страшна работа :rockon:.

 

Аз вече поръчах синта от англииски саит - вървежна цена :coolp: .

Редактирано от MEDELLIN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел не се нуждаем от помощ.Ето кво ми отговориха от мотифатор саита - If you have a USB Stick, you plug it into a USB port on your computer. Once the files have been downloaded to your computer, you can do the transfer. Simply open up the USB Stick (from MyComputer if in Windows), and drag the downloaded files into that window. The files will then transfer to the Stick. Next you could unplug the Stick, walk over to your keyboard and plug it in there.

 

 

:drummer: Наздраве !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече тотално се надъхах да си взема един МО-8. Малко проблемно ще е събирането на парите, ама.. какво да се прави. MEDELLIN, като я вземеш пиши дали си доволен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече тотално се надъхах да си взема един МО-8. Малко проблемно ще е събирането на парите, ама.. какво да се прави. MEDELLIN, като я вземеш пиши дали си доволен!

 

 

aз имам МО8 и съм много доволен ама като гледам твоя аватар ти си май с ХS, защо ти е тогава МО :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lockfolder,банките се плащат разбира се.То си пише там цената.Ама си ги сваляш директно от техен сървър като достапът ти е само за 5 мин,но то ти стига де просто тряабва се има предвид.

 

Стоико,нямаш грижи наш ще пиша.Макар че от сега знам че машината е велика докато разучавах токова много за нея ... Ти ако наистина имаш Екс Ес и аз не виждам за какво ти е МО6 ... Незнам ти си знаеш .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече тотално се надъхах да си взема един МО-8. Малко проблемно ще е събирането на парите, ама.. какво да се прави. MEDELLIN, като я вземеш пиши дали си доволен!

 

 

aз имам МО8 и съм много доволен ама като гледам твоя аватар ти си май с ХS, защо ти е тогава МО ;)

С доста погрешни впечатления си останал от аватарa :) Тва е DGX :) ся.. недейте се смя много, тогава стана една драма с брадчед ми, който трябваше всъщност да ми прати S-90, но не успя да го прати и бях принуден да си взема нещо по-ефтино от тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С доста погрешни впечатления си останал от аватарa :) Тва е DGX ;) ся.. недейте се смя много, тогава стана една драма с брадчед ми, който трябваше всъщност да ми прати S-90, но не успя да го прати и бях принуден да си взема нещо по-ефтино от тук.

 

май трябва да си взема очила :) , верно че не е, защото на мотифите задния панел е по-различен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.