Jump to content
Българският форум за музиканти

Кое от двете


MEDELLIN

Recommended Posts

lockfolder :) страхотно че имаш и ти тоя синт за да те питам нещо важно преди да го купя след 2-3 дена ... Как са синтовете,басовете,лиидовете и падовете . Аз ги чух като демота но все пак кажи и твоето мнение като човек които го е чувал пред носа си на живо :recourse: . А също знам че има и софтуер към него нали.Нещо като плъгин вст ... Ползваем ли е и тои,как е ...Мерси наш.

 

Stoyko Lisichkov :rolleyes: ами ша се взима няма как.

 

 

Този пост без да искам го направих и не намерих от къде да го изтрия.Ако може изтриите го.

Редактирано от MEDELLIN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 42
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

lockfolder :) страхотно че имаш и ти тоя синт за да те питам нещо важно преди да го купя след 2-3 дена ... Как са синтовете,басовете,лиидовете и падовете . Аз ги чух като демота но все пак кажи и твоето мнение като човек които го е чувал пред носа си на живо :hysterical: . А също знам че има и софтуер към него нали.Нещо като плъгин вст ... Ползваем ли е и тои,как е ...Мерси наш.

 

синтовете, басовете, лиидовете и падовете са супер.

 

единствено малко по-слаб чай са цигулките и медните духови, но това се дължи на факта че Мotif ES има 6 банки със звуци (768) а МО6/8 (който е разновидност на МОТИФ ЕС) има 4 банки (512). тоест при големия мотиф има повече звуци/разнообразие.

 

има програма към cubase sx3 с която можеш да управляваш cubase дирекнто от йониката - daw remote се нарича това и за някои това е много удобно аз лично не го използвам. ако има нещо друго питай :hysterical:

Редактирано от lockfolder
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм да знам че има с около 200 пача по малко малкия мотиф ама не е проблем след като има толкова начини за правене на собствени пачове с МО6,лаиеринг осцилатори и да си ги сеиваш в юзър банката ... Така че не е проблем,аз мога дори и по добри да си направя кво .. :yahoo: А тоя едитор дали не става и за ЕФ ЕЛ Студио или е само за Кюбеис ?

 

Абе тъкмо ше поръчвам сънта нов от англииски саит за техника и съм си заредил сумата в картата ми с цената и шипинга заедно ... Шипинга им пише на саита им че е 17 паунда англииски за всички страни от Евро съюза.Са па ми викат шипинга ше ти струва 55 паунда до България ... ! Ебаси изродите.Та им чакам са обяснение един вид оти тъи ми играят с бургията направо.Не им стигат 40 долара за шипинг от Англия . :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм да знам че има с около 200 пача по малко малкия мотиф ама не е проблем след като има толкова начини за правене на собствени пачове с МО6,лаиеринг, осцилатори и си ги сеиваш в юзър банката ... Така че не е проблем,аз мога дори и по добри да си направя кво .. :yahoo: А тоя едитор дали не става и за ЕФ ЕЛ Студио или е само за Кюбеис ?

 

Абе тъкмо ше поръчвам сънта нов от англииски саит за техника и съм си заредил сумата в картата ми с цената и шипинга заедно ... Шипинга им пише на саита им че е 17 паунда англииски за всички страни от Евро съюза.Са па ми викат шипинга ше ти струва 55 паунда до България ... ! Ебаси изродите.Та им чакам са обяснение един вид оти тъи ми играят с бургията направо.Не им стигат 40 долара за шипинг от Англия . :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От томан ще излезе 30 евро и ще пристигне в рамките на 1 седмица, от мюзик-стор-а е 40 евро. И в двата случая ще ти е много по-тънко. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lockfolder ти си човека ве нашия ! Работата е от Томан.НАчи като цена излиза точно с няколко долара по тънко от англииския саит.Обаче англичните ми казаха - ами за 30 паунда ! ! ! ше ти свалим шипинга ама не го очакваи да доиде по скоро от 10 работни дни ... Уоууу.Леко ме поупуашиха :unsure: . А германците пишат от5 до 7 дни.По сигурни са от там ше взема.Бе германеца си е железен в тея отношения.

 

А инак това че духовите инструменти и цигулките не са яки не е минус - аз имам и Роланд Джеи Ви 1080 и Ему Планет Ърт те са 6 там :). Щом синта му е 6 - грешка няма.Днес аз прослушах и в Ю Туб едно видео един свири 10 мин и пробва сякви лиидове от него и съм очарован.А за напред ,някъде до година смятам да взема и Roland Sonic Cell и с него завършвам колекцията.Много звуци,нови звуци и мнооого добър едитор за модула който е пак като плъгин и е за всички DAW ... :) Мерси ви и на двамата. Ако имате друго да се похвалите за тоя синт или някои друг ше се радвам да "чуя". :) Утре го поръчвам аз.

Редактирано от MEDELLIN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм странна работа стана с поръчката в томан.де.Поръчвам показва ми сумата цялата която ще вземе от картата ми но на шипинг цената ми показва нула.А би трябвало да е 30 евро.Гледах дали мога да сложа 30 евро на шипинг полето но няма от къде да се едитва.Може да едитваш само полето със стоката - да избереш една или повече стоки и тн ... Следваше SUBMIT бутона които завърши цялата операция и показа че са ми взети пари само колкото е стоиноста на клавира ... Получих меил че поръчката е приета.От тук незнам как ще се плаща шипинга .. Те няма как сами да ми вземат още 30 евро предполагам от картата ... Питах ги ама днес е Събота и явно не бачкат,не отговориха.

Редактирано от MEDELLIN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

работят и в събота, просто са претоварени, може би е било по-добре да им званнеш ако ти или някой около теб знаете добре английски/немски. По принцип пратката за Германия е безплатна, но така е във всички муз. магазини в Германия, когато пратката е в рамките на страната. Спокойно, има време (около 7,8 часа, ако банката е немска) докато те наистина успеят да си изглят парите от кредитната карта и те чак тогава пращат стоката. Даже на мен последния път ми искака да си сканирам картата и паспорта... И през това време ще ти пишат и как ще се оправите с пратката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти яно си поръчвам от там.Спомняш ли си цената за шипинг писа ли я в кошчето на картата ти или плати само цената на стоката.И по късно плати шипинга.Как вобще плати 30 евро за шипинг ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да поръчвал съм много пъти, но аз съм в Германия и за мен пратката винаги е била безплатна. Те още в понеделник ще ти отговорят на въпроса за пратката, ще ти пратят и емайл за да потвърдят поръчката, друг емайл с данните за потребителското име и парола с които ще можеш да се логваш в страницата на томан и да следиш статуса на поръчката итн. Томан и Мюзикстор са най-големите муз.магазини в Европа и имат поръчки за цял свят, така че спокойно всичко ще е наред

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно приятел мерси за помоща.Аз съм сигурен че е един от наи големите саитове,проучих го и за това му се доверих.Утре ще скивам кво става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В трескаво очакване на ямахата ми проучвам тук там всикко за нея.Само още не мога да разбера със сигурност мога ли да импортвам външни пачове syx ,sysex формати на други Мотиви в МО6.Примерно пачове правени или фактори пачове от ЕС6 Мотива да ги вкарам в МО6 в някоя юзър банка както правя с Роланд Джеи Ви 1080.Четох в нета един се изказва че МО6 е абсолютно същия енжин като ЕС6 и може да ползва и неговите пачове.Тоест ако е така ше мога да допълня липсващите пачове от ЕС6 - около 200 някъде.Някои знае ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здраси пак . :) Тея от Томан мисля че се опитват да се ебават с хората.Днес вече получих потвърждение запокупката ми и даннните с които да се логна в саита за да видя видя всичко за покупката си и да я следя докат идва.Логвам се и кво скивам ... Писали са че стоиноста на синта е не 939 евро както е в саита а 985 евро .... ! ! ! + нормалната шипинг такса от долу отделно. Чакам да ми отговорят от къде идват тея 46 евро.След като под цената на стоките пише "including VAT" ... Ще пиша пак като ми отговорят за да предупредя евентуалните клиени на Томан от форума...

Редактирано от MEDELLIN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами от 985 ти я дават за 939? ако е така защо се оплакваш :)

 

форматите на мотиф са W7A и W8A, доколкото знам в МО8 могат да се импортират само W7A, аз пробвах само веднъж и нещо не се получи, някаква грешка ми даде. Но това което казваш ти е добра идея, трябва да се проучи

Редактирано от lockfolder
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.