Jump to content
Българският форум за музиканти

Swr Working Pro 400


username

Recommended Posts

/Offtopic ^А на мен ми е интересно да чуя какво си направил с 4x8" бокса,който ти пробутах? Звукна ли? :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vhcs, ще ми е интересно да чуя бокса ти като го вземеш. На 8 ома ли ще бъде?

не, на 4 ома - взимам го като stand alone и искам да използвам пълната мощ на ампа, а и 4 омовите говорителите бяха една идея по-добри от 8 омовите. До някоя и друга седмица ще го взема и като имам време ще драсна няколко семпъла.

 

За чуване няма проблем ама ще се прибирам към София чак март-април догодина някъде ... тъй че на пролет ако все още те вълнува драсни едно ЛС.

 

Gallien Krueger Neo212 не съм го чувал ама гледах че му дават 36Hz - 19kHz което не е реалистично. Според мен под 40Hz e почти невъзможно за 15" говорители, a 36Hz вече са за много добър 18". Също мисля че няма и нужда да се слиза толкова ниско - ударния бас саунд (аз му викам още бас налягане :thumbs_up: ) е в порядъка на 50-120Hz. ... абе квото и да пишат вярно или невярно бокса при всички полиженя ще звуги много добре :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офтопик:

Ще се обадя напролет, аз съм търпелив и любопитен :)

Със сигурност 36 херца не е на -3 децибела, по вероятно е да е -10, ако не и още по-надолу. А такъв честотен обхват е реалистичен, но при доста по-ниска чувствителност на ват на метър от дадената от GK. Всъщност, почти всички бас компании гледат на техн. показатели като на рекламно каре - много удобно за тях, но не върши никаква работа на музикантите. Този бокс ми допада най-много от моделите на GK, които съм пробвал. Привърженик съм на идеята за комбиниране на колона и усилвател от един и същ производител (имам техен усилвател), та нещо покъртително трябва да се случи, за да реша да взимам друг.

 

Добре звучи, Mephistofel. Има някои недостатъци ако ще го ползваш самостоятелно, но в комбинация с 1х15 е пушка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за офтотика! Както и за всичко останало.

Все още няма мейл с отказ, така че вече чакам усилвателя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Моля,това е градивен офтопик! :crying:

 

Успех с усилвателя и ти пожелавам много приятни часове прекарани заедно с него! :hooray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ФЪК!!! Получих мейл, в който се казва, че поръчката ще стане разбириши, обаче не и с кеш он деливъри!!! И сега трябва да превеждам пари по банков път!

 

 

а пък току що звъннах в РФ и същия усилвател го имат и там и то доста по-евтино!!!

 

Направо почнах да се чудя какви ги правя и аз! Просто ще отида днес и ще си го купя от там.

само дано не се окаже, че има няква неустойка за отказване на поръчка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само дано не се окаже, че има няква неустойка за отказване на поръчка...

нямаш неустойка дори имаш 30Days Money Back Guarantee.

 

сори и от мен за офтопика :thumbdown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм горд собственик на working pro 400 и направо не знам какво да кажа!!! За първи път си чух истинския глас на баса откакто го имам! Няма такава тяга, няма такава палитра от звуци! Направо съм впечатлен! И то при положение, че в момента го ползвам с един кабинет правен от мен преди 2 години с 2 български говорителя по 60W @ 4ohm (от най-разпространените, каквито всеки е виждал). В интерес на истината съм удивен колко добре звучи. Даже като пробвах усилвателя в РФ с кабинет working pro 4х10 ми се стори, че звучи по-сухо и без тоя low end punch който чувам сега. Естествено това може и да е заблуда, но в момента няма значение, защото така или иначе звука е класи над всичко, с кето съм свирил до момента... ;)

 

 

УААААА ще ми излезнат мазоли на мазолите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъпи ми далечни братовчеде/колега,защо не си направи труда да ми звъннеш и да си спестиш ходенето по мъките с онлайн поръчките,щях да ти обясня,доста пъти съм пазарувал и знам.А за "силватера" честито,да си го ползваш по предназначение и да черпиш бири

Къръковци junior :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.