Jump to content
Българският форум за музиканти

Поредната...


Tomov

Recommended Posts

http://www.talkbass.com/forum/showthread.php?t=383753

 

Има и полезна дискусия към схемата.

 

Следващия път пусни нова тема - по-подредено е и помага за търсене от други нуждаещи се :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

На ето тази схема ме интересува кондензатор C4b с какви параметри трябва да бъде, понеже не е описан (предполагам е опционен) Иначе след няколко дена ще съм с тази електроника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Бяса кърти, тази последната схема направо извънземна! Няма такава дълбочина на тон корекцията! Единствено трябва да разпробия китарата за 3 це-ка ключета. Не мога да си позная баса, бре хора, мерсаж за помоща!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ето тази схема ме интересува кондензатор C4b с какви параметри трябва да бъде, понеже не е описан (предполагам е опционен) Иначе след няколко дена ще съм с тази електроника.

 

 

Можеш да експериментираш с различни стойности на този кондензатор.

При промяна на стойностите на С3 и С4 се променя честотата на дупката на която ти действа тон контрола.

Ако променяш само единия кондензатор - тоест долния променяш дълбочината на тази дупка

 

Свали си Тази програма и си поиграй с тон стак-а на биг муф пи. Точно такъв е ползван и при теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност въпросния С4 го няма, а и се оказва че не ми е нужен, мерсаж за програмката, много е добра :) Сега е само с S1a ключа, и съм много доволен. След време да приключа с жътвата да заръчам едно EMG хъмбъкерче за нек, и работата ще заспи като прасе в трици. Хора, това е най-детаджийския преамп! Слагайте го!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.