Jump to content
Българският форум за музиканти

държачи


Recommended Posts

Здравейте колеги!!!! Търся си държачи за хъмбъкури. Знам че мястото на темата не е тук, но мисля че ще имам по голям успех , ако я пусна и тук( модовете да ме извиняват, но колко хора четат раздел "купувам" - не толкова колкото раздел "Продавам"), където хората сами си правят инструменти и знаят откъде се купуват материали за тях. Та трябва ми черен държач за хъмбъкър. Ако някой знае откуде се купува или продава е добре дошъл. Балагодарности предварително!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май ти казахме къде има - провери ли ????

 

 

На мен никой нищо не ми е казвал. Да не е бил някой друг и аз като последния тъпак да не съм ползвал търсачката. Е все пак кажи пак де , няма да е зле. А всъщност тези държачи имат ли си някъкво конкретно име, или всеки както може така го казва стига да го разбират

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капъша кой е? В оная пряка на пряката на Васил Левски ли? (Дето го знам като "Джаза")?

 

Поздрави,

Влад

 

П.П. Евтиме, той пича е майна.

КингъмЕкс: До някъв театър имало магазин - имаше и друга тема в която беше писано пак твоя, ама в купувам мисля :cheers:

 

едит: -> http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=28273

Редактирано от vlex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми може да е майна, ще използва примерно приятел да му купи хавата.

Обаче преди това, трябва да се обади на човека, да види дали има стоката, ако я няма да си я поръча.

Ето тук има каталог и координати:

http://musicjam.hit.bg

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, човекът чак от София знае и ти каза - в IGS-a до Кукления театър има всякакви държачи за хъмбъкъри - кеф ти черни, кеф ти бели, сиви, бежови... Все пак в Пловдив има 5 известни ми музикални магазина, които при добро желание се обикалят за час, все ще се намери някъде, ако в IGS-a няма, но там почти винаги има. Цените не ги коментирам, обаче...

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ице, човекът чак от София знае и ти каза - в IGS-a до Кукления театър има всякакви държачи за хъмбъкъри - кеф ти черни, кеф ти бели, сиви, бежови... Все пак в Пловдив има 5 известни ми музикални магазина, които при добро желание се обикалят за час, все ще се намери някъде, ако в IGS-a няма, но там почти винаги има. Цените не ги коментирам, обаче...

 

 

 

Mи, Жоре аз трябва да стигна до "кукления театър" :curse: Бях до партииния дом и там мацката ми каза че нямала и не е вицдала. Не съм обикалял повече, но мерси че ме светна. Ще отида дотам ....метални черни дали ще има :pray:

 

 

Благодаря ви момчета за инфото....вече ще се оправя сам.

 

 

PP Vlex® misleh 4e ne e izlqzla temata mi.

Редактирано от KingdomX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пластмасови черни има за ф-спейс адаптор и някъкви бели за гибсън леспол на безумно висока цена ;)

аз метални не съм виждал никъде да се продават ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Така, значи аз държачи не си намерих в магазините, което е много неприятно. Все пак намерих друго, което също много трудно се намира в България - ъгли за боксове, глави и т.н., както и дръжки за тях. Който го интересъва може да намери във Викиват, Пловдив. Магазина се намира на бул.Руски преди моста на Марица в ляво. Точен адрес не мога да кажа, защото не го знам, но който търси намира. Цените са много приемливи, дори бих казал ниски, според това, което ми предложиха от другаде. Сметнах, че е необходимо да се знае , понеже това са консумативи, които ни трябва по една или друга причина. Също така в този магазин могат да е намерят всякакви работи относно колоните, радиоелектрониката, кабели и т.н.

 

 

 

 

 

Поздрави, Рендаков!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KingdomX, преди време бях пуснал една тема за размерите за държачи за хъмбъкери (двойните адаптери). Та там стигнахме до стандартните размери на тези държачи.

Ако искаш аз трябва да си направя 2 такива. Теб да те пиша за 2 и общо 4 държача може да ни излезнат за около 5 лева на държач от неръждавейка- 2мм. Знам фирма дет никелира детайли (прави ги лъскави) та ако искаш там може да им предадем търговска стойност. За съжаление не знам наистина къде могат да ни ги направят черни, но и лъскави са готини ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KingdomX, преди време бях пуснал една тема за размерите за държачи за хъмбъкери (двойните адаптери). Та там стигнахме до стандартните размери на тези държачи.

Ако искаш аз трябва да си направя 2 такива. Теб да те пиша за 2 и общо 4 държача може да ни излезнат за около 5 лева на държач от неръждавейка- 2мм. Знам фирма дет никелира детайли (прави ги лъскави) та ако искаш там може да им предадем търговска стойност. За съжаление не знам наистина къде могат да ни ги направят черни, но и лъскави са готини :icon_shithappens:

 

 

Фен, аз съм навит бе брат. Ще попитам къде могат да ги напраят черни, понеже баща ми се занимава с подобен вид дейност и би трябвало да знае. Кога ще ги поръчваш? Мисля , че е добре да сваля размерите на счупения, че може да е някакъв по-нестандартен. Направи ми впечатление , че 2-та държача са с различна височина, което е много странно, според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е странно - на доста китари държачите не са равни, а са с различна височина - некът е по-нисък от бриджа с няколко милиметра. Предполагам, че това е при китарите, които имат neck angle :icon_shithappens:

 

Поздрави,

Влад

 

П.П. Може би е добре да уточниш какъв държач точно ти трябва (доколкото помня беше с някакъв ибанец=> равен, но все пак), защото за carved top китарте трябва да са издълбани... Логично :punk_guitar:

Редактирано от vlex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Може би е добре да уточниш какъв държач точно ти трябва (доколкото помня беше с някакъв ибанец=> равен, но все пак), защото за carved top китарте трябва да са издълбани... Логично :greenball:

 

Не, този не ми трябва за Ibanez-a. Сдобих се с един Dean Evo наскоро, но се нуждае от малко ремонт, та за него е. На нек позиция се намира счупената рамка :thumbs_up: То само на бриджа е по висока, тая мисля си е стандартна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^относно височината мислих да ги издялкаме на 2мм неръждавейка....

Поне за мойте адаптери (те са ала ибанец) двойни.

 

Ако искаш дай чертеж и ще ги направим. Иначе и мен ме блазни повече черни държачи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.