Jump to content
Българският форум за музиканти

релакс


Recommended Posts

ми аз таковата........ разчиствах си дисковете и попаднах на едни стари записчета, турих му един компресор и изглежда така

http://info.datacom.bg/shirpotreba/relax%20final.mp3

 

не очаквайте метал и не очаквайте да е особено късо, а пускайте щорите и се облегнете назад, затворете очи и ........

 

така де и не очаквайте да е много виртуозно, ако някой го пробва по време на секс ще се чувствувам горд хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

навява ми усещане на нещо между Pink Floyd и Аl Di MEola,както и да е според мен парчето е добро. :headbang:

благиодаря, благодаря. Не очаквах да намеря мн публика за такова нещо тука

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да се повтарям относно коментарите спрямо качеството на твоите неща. Само да кажа, че това е едно от най-добрите неща, които са пускани и ще бъдат пускани в този форум. :D

 

Предлагай го бързичко за саундтрак на някой БГ филм - определено ще го лапнат!

 

Успех!!! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето има уникално излъчване. Така че не губи време! Може да се изкарат прилични парички от това, знаеш. Btw кой пее там, ти ли? Много гот, страхотен маниер. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да, да!!! :ph34r: Дълго време се чудех на какво точно ми прилича и се сетих - Горан Брегович - първите три трака към Циганско време... На Пинк Флойд наистина също прилича - особено заради сакса. Малко прилича и на Жан Мишел Жар - Рандевутата и малко Вангелис. Аз не съм слушал много други неща из форума и не мога да кажа дали е най-доброто от всички но е едно от най-добрите, които съм чувал тук наистина и това ще бъде едно от нещата, които ще си запазя за разлика от повечето, които след първото прослушване получават едно Shift+Del. И пак е в мойта посока. Абе ше взема някой път да те помоля да направим нещо заедно ама по-натам че сега съм още в период на овладяване на техниката. Давай смело в същата посока - много добре!! <_<:ph34r::ph34r:

Редактирано от ecmjazz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.