Jump to content
Българският форум за музиканти

Ibanez K15 - 15 струнен бас


vhcs

Recommended Posts

  • Отговори 35
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аз пък бях чувал за 19-струнен бас, където всяка струна си е поотделно и обхватът е колкото на пиано...

 

Това ще бъде интересно :music336:

 

послепис- А здрасти и тука , не знаех , че имаш регистрация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък бях чувал за 19-струнен бас, където всяка струна си е поотделно и обхватът е колкото на пиано...

Баси пианото... :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19-струнен друг път ><

жан боден има 12-струнен бас с обхвата на grand piano, правят му 13-струнен (:

 

http://www.extendedrangebassist.com/

 

и здрасти, да ;p

Редактирано от Fallenblood
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безмислието на тоя оркестър се дообезмисли от изхвърлянията на тоя пич. И 90 струни да си сложи пак ше лупат детуннати рифове от 3 клас голямото междучасие с хиперкомпресия и турбопретенции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безмислието на тоя оркестър се дообезмисли от изхвърлянията на тоя пич. И 90 струни да си сложи пак ше лупат детуннати рифове от 3 клас голямото междучасие с хиперкомпресия и турбопретенции.

 

няма значение ... важното е да има борба за честоти ... дай си ми ги - в 100 Hz съм само аз, да се махаш от там :) :) хааа хууу ...

 

Fieldy.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига,бе!!! :surprise: Аз смятам всеки бас над 6 струни за откачен,но това е просто прекалено!!! Но,щом си го кефи пича,да си дрънка :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безмислието на тоя оркестър се дообезмисли от изхвърлянията на тоя пич. И 90 струни да си сложи пак ше лупат детуннати рифове от 3 клас голямото междучасие с хиперкомпресия и турбопретенции.

И от първи клас да са, фактът е, че след 90-та година са сред най-влиятелните групи в музиката изобщо. :hysterical:

Редактирано от Metanoia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Винаги ще се намери някой да оплюе конкретния музикант свързан с темата, не само тук, виждал съм го и в теми които обзъждат прическата на някой от слейър например. 3-тото мнение е че конкретната банда са незнамсикакви и не може да свири тоа. И какво от това, всеки си има право на мнение, хората са признати, няма какво да се каже по тия въпроси.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Изкуство, "творят"?

... еми не е музика за мен та реших да използвам в слуяая по разтегливия термин изкуство :):blink: хехехехех ... това нарочно да не засегна някой фен ама май вече го направих

Хихи тоя инструмент е напълно безсмислен според мен :)

Иначе няма кяр някой да се впряга .., но всеки си има разбиране -аз лично ти препоръчвам да изслушаш целия Family values има го по торентите:

най-добре виде и може и да си смениш мнението .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^става дума за саунд а не за музика ... затова и постнах информацията тука. Иначе е ясно, че един идиот и на най-великия инструмент на света само кретении ще дрънка

 

мене ми хвана окото защото имам доста мотиви в музиката която правим, които ги свиря с октавър и/или уами. Естествено че един такъв инструмент веднага ще предизвика интерес и любопитство у мен. За един блусар е логично, че подобна пръчка въобще не го интерсува ...

 

ако Ibanez го пуснат модела серйно лично веднага ще го пробвам как обажда ... имам доста идеи кво може да се направи с подобна тояга което да звучи убийствено (пак за саунд а не за музика говоря)

 

 

Поздрави

Алекс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо Филди е мега зловещия басист! Е верно че не е Маркус Милър или някой от тая категория, но човека има доста интересно виждане за свиренето на бас, което си е доста яко. Китарата изглежда....хммм.....притеснително, предполагам, че и така звучи. Сега ниските са сигурно толкова ниски, че като джасне един слап и ще се накендзваме като по команда :bravo:

 

Има правило в маркетинга - ВИНАГИ ИМА МЯСТО ЗА ПОВЕЧЕ! Е Ибанец ни го доказват....

 

Как ли ще и се сменят струните на тая цигулка, то само от това можеш да хванеш артрит...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.