Jump to content
Българският форум за музиканти

Keiper Guitars


Recommended Posts

Знае ли някой откъде могат да се купуват? Разгледах сайта им и там имаше доставки само до Германия, а не ми се ходи до там само за това. :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знае ли някой откъде могат да се купуват? Разгледах сайта им и там имаше доставки само до Германия, а не ми се ходи до там само за това. :recourse:

 

Продавам Keiper Powerstrat 100RDS, червен сънбърст, 2 двойни и 1 единичен адаптери, флойд. Купих го от съфорумник в началото на месеца чисто нов, ама на някои места имаше малко фретбъз и в момента е при лютиер в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, видях обявата, но мен ме интересува откъде могат да се купуват по принцип, а не от съфорумници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление фирмата е немска и си пращат само до немскоговорящите страни :/ Аз като бях си поръчах и после се оклепа работата, че се наложи да ми я пращат хората оттам по човек...

 

Най-добре е или по-човек или да питаш по мейл дали евентуално доставят до бг, щото видиш ли ЕС ала-бала големи тешкари сме вече...

 

Успех! Тва са супер китари:евтини с високо качество! Моят съвет е ако още ползват ибей за е-магазин да купуваш оъттам - чат пат аукционите имаше едно време и можеше да ги вземеш по-евтино (пример 300 евро в магазина аз я взех мойта за 91-2 :) )

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като твоята китара в сайта им струваше 100 и нещо евро, което си е направо подарък, а китарите са наистина качествени. Но един съфорумник продаваше такава, само че червена за 400лв. Това ми се вижда малко скъпичко като сравня цената с тази от сайта. Както и да е. Готини са китарите и занапред мисля да им стана редовен купучач. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, сега е 119, но преди година и нещо бяха 300 :) Направо е обидно колко е поевтиняла, щото и 300-тата си ги заслужаваше :) Единственото което ме дразни, е че малко сплавта по хардуера е по-мека, но иначе е стабилна китара! В класи над разни там скуаери-муаери :)

 

Поздрави,

Влад

Редактирано от vlex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спор за класите няма. Даже според мен са си достатъчно добри и за професионално ползване. Даже из нета чух модела, който е като Jackson Rhoads и мога само да се прекланям пред тази марка :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.