Jump to content
Българският форум за музиканти

Лампови Ампове в БГ


Black Bird

Recommended Posts

един наш съфорумец вече се сдоби с такова за значително по малка сума и мога само да кажа, че това беше най-якото нещо към което съм включвал китара досега :guitar: ... Сериозно, почти се изпразних... :ph34r: пред Carvin

 

ако колегата е достатъчно доблестен, ще си признае кой е ;););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

един наш съфорумец вече се сдоби с такова за значително по малка сума и мога само да кажа, че това беше най-якото нещо към което съм включвал китара досега :guitar: ... Сериозно, почти се изпразних... ;) пред Carvin

 

ако колегата е достатъчно доблестен, ще си признае кой е ;);):headbang:

ок де !

само кажи колко и от къде

знаем че е яко:ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
РФ ;)  ама го чакаш 2-3 месеца... около 2100-2300 излиза някъде мисля.

P.S. говорим за комбото не за главата  :ph34r:

е аз тва искам

Комбо.......

И как пристига.........и от къде

 

Ок Явно е мног тайно

МЕрси ТИ! :green:

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе човек, кво му е тайното, сврзваш се с РФ и те ти го изписват от Carvin ;) само доставката е бавна :ph34r:

 

аз да имах кинтите пък тва да ми е проблема ;)

 

edit: в момента мисля че има един брой глава с кабинет за 3 и нещо ама трябва да мина тая седмица да го погледна... и без тва трябва струни да си пазарувам...

Редактирано от boogerman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз знам кой купи комбото, но нека той сам се сети да сподели впечатления. Активен член на форума е все пак. По последна информация главата и бокса на Carvin Legacy още не са купени и са в магазина на РФ. Поръчка е възможна но забавянето на доставката е неизбежно защото Carvin се правят само в USA и доставят директно само от тяхната фабрика а не чрез разни там складове или дистрибутори и т.н. Така, че който ема необходимите средства може да се сдобие със страхотен лампов амп. Чух го как звучи в магазинал Наистина страхотен амп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Щурм немското ДДС е 16%.

 

Брао Налбс ше останеш много доволен...аз също да си призная пробвах Легаси-то с 4х12" в РФ-а и ми се изпотиха "dirty litle hands" от кеф (не съм свирил от 2-3 седмици поради проблеми с ръката :ph34r: и ми беше още по кеф) даже ;) Един дист отпред за още по-голяма бруталия, ако не можеш да си позволиш да го надуеш прилично, за да тресе стените....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако колегата е достатъчно доблестен, ще си признае кой е  :godbless:  :godbless:  :godbless:

 

ех то излезе една конспирация... :cheers:

признавам си... аз съм... :hello: :beer:

 

Сериозно, почти се изпразних... 

а ти млади момко тва ли прави докато ме нямаше :killyou:

 

 

ампа е много як и горещо го препоръчвам ... аз съжаление още не ми е останало време да си поиграя по обстойно :) та тепърва очаквайте коментари

 

като за начало мога единствено да кажа, освен разбира се че е много, много, много, много як, че е е още по силен въпреки че съм го пуснал на половин мощност повече от 1-2 не може да се усилва преди да почне да пада мазилка ;)

Редактирано от JEMer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.pro-technica.com/ не е ъпдейтван от сума ти време май....

Ангел вече не вкарва ПиВи

Но в магазина на 5-те кюшета има едно ол тюб комбо Ултра (бащицата на 3х)

мисля лв. 1700+

 

За Peavey питай Гема мюзик, те ги внасят в момента.  Ще ти дам телефон ако искаш, пусни един ПМ (имам само мобилен, сега си местят магазина, затова така :headbang: )

плс дай координати, ще ги проверя доколко са вносители или само се правят ;-)

 

Единственият начин държавата  да не ти отреже главата при внос е да ти го донесе човек т.е. пратката да не пътува като колет.  Тогава единственото за което може да се наложи да се бръкнеш би било свръхбагаж (ако комбото + багажа на преносителя надхвърлят някакъв лимит), което пак не е малка сума, май.

ако не си късметлия - пак плащаш мито

моя стейнбергер преседя 1 уикенд блокиран в митницата на летището, докато дойде работен ден и занеса бутилка :-)

Редактирано от wolfgang
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги има бецален - дали парично рушветче, дали бутилчица, дали просто ще си платиш митото... Просто винаги има бецален, приятели.

Добре, че е братчеда да удря по едно рамо от време на време. :)

 

Междудругото, като влезем в ЕС и след десетина години всички граници паднат за нас, митото ще стане... още по-дебело. Муахахахахаха :)<_<:) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Отговорено (Редактирано)

моля? нещо си се объркал пич :headbang:ю

плюс това не виждаш ли че темата е бая стара пи че пича вече си е поръчал амп?

давай по кротко :curse: :hello:

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.