Jump to content
Българският форум за музиканти

Конкретен въпрос за V Amp 2 / Pro


AXE

Recommended Posts

Абе казаха ми, че при V Amp 2 или Pro (не съм сигурен за кое точно ставаше дума) имало половин секунда пауза при смяна на блендите :) Вярно ли е това? И ако е вярно кажете за кой модел става дума, че посмъртно да не си го купувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vamp2 има такова закъснение при превключване. Животното трябва да си зареди кода за амп и спийкър симулациите. Ако блендите между които превключваш са с един и същи амп/спийкър няма закъснение, иначе има. Това е основният коментар срещу него в повечето мнения по разни сайтове.

 

Истината е, че тая сапунерка ако я настъпиш неволно или пък падне от малко по-високичко ще ти е малко кофти :) Това според мен е играчка за @home, макар че ми хвалиха как звучал някой си в някакъв клуб с vamp2 - тоест има хора които го използват на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със X V-amp и също имам някво закъснение незнам колко е но определено като минавам от 88 на 89 е много по малко от колкото като минавам от 88 на 04 :):P Абе пич че то си е нормално мисля... ама само мисля де

 

и моя падна 3 пъти вече от метър височина и ни6то му няма .

 

Пък и много зависи кви бленди искаш да слагаш.Ако например е Уа уа за солото ти само трябва да настъпиш педала(това на моя модел де) и то се включва или изключва работа за нищо време.Де да знам на мен не ми е проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АХЕ, аз също стигнах до извода, че от хардуерните емулатори по-убао нема.

Само дето въпросът ти за Vamp е излишен, защото всеки разбирач ще те светне, че там има само една фирма - Line6.

И на мен не ми се дават леффчета за POD, щото то е двойно по-скъпо от Vamp-a, но ми трябва могъщ звук, а не смехории, така че ще ги прежалим някой ден...

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Могъщ звук - Boss GT6 ,мачка сички V-ampove и POD-та!

Даже четох някъде интрервю с Марти Фрийдман ,който казва че на последното си турне с няква японска поп певица ( :) ) e ползвал GT6 за наживо . :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АХЕ, аз също стигнах до извода, че от хардуерните емулатори по-убао нема.

Само дето въпросът ти за Vamp е излишен, защото всеки разбирач ще те светне, че там има само една фирма - Line6.

И на мен не ми се дават леффчета за POD, щото то е двойно по-скъпо от Vamp-a, но ми трябва могъщ звук, а не смехории, така че ще ги прежалим някой ден...

:)

не врат ами шия :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АХЕ, аз също стигнах до извода, че от хардуерните емулатори по-убао нема.

Само дето въпросът ти за Vamp е излишен, защото всеки разбирач ще те светне, че там има само една фирма - Line6.

И на мен не ми се дават леффчета за POD, щото то е двойно по-скъпо от Vamp-a, но ми трябва могъщ звук, а не смехории, така че ще ги прежалим някой ден...

:P

Аз не съм казал, че ще си купувам. Просто се учудих много на тоя "дефект". И като гледам май няма си вземам такова нещо. А иначе някой ден, като имам кинти, мисля да се обзаведа с един POD наистина ;):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе казаха ми, че при V Amp 2 или Pro (не съм сигурен за кое точно ставаше дума) имало половин секунда пауза при смяна на блендите ;) Вярно ли е това? И ако е вярно кажете за кой модел става дума, че посмъртно да не си го купувам.

Толкова ли е страшно? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе казаха ми, че при V Amp 2 или Pro (не съм сигурен за кое точно ставаше дума) имало половин секунда пауза при смяна на блендите ;) Вярно ли е това? И ако е вярно кажете за кой модел става дума, че посмъртно да не си го купувам.

Толкова ли е страшно? ;)

Представи си, докато си сменяш блендите в средата на някое парче - 1/2 секунда пауза, и сам ще си отговориш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе казаха ми, че при V Amp 2 или Pro (не съм сигурен за кое точно ставаше дума) имало половин секунда пауза при смяна на блендите ;) Вярно ли е това? И ако е вярно кажете за кой модел става дума, че посмъртно да не си го купувам.

Толкова ли е страшно? ;)

Представи си, докато си сменяш блендите в средата на някое парче - 1/2 секунда пауза, и сам ще си отговориш ;)

Представих си го... явно темата е безсмислена...

edgecrusher, нали ти беше записал твоите първи неща с Вампа? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурно си имал впредвид мен

бях писал за това закъснение при бирингерите

визирайки конкретно моделите

Ултра рок 110

Блу Девъл 112

предполам че и други техни неща дават такова меко казано досадно закъснение - направо безумно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... явно темата е безсмислена...

...или по скоро някои от коментарите в нея...

Или направо да обобщим с "някой хора във форума"

Щурме, ти си зарибител за вехти наци-идеи, ха-ха-ха!.... ;) :hello:

AXE-неца да не се сърди; поздрав - Saxon, We'll be rocking together :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.