Jump to content
Българският форум за музиканти

"Елегия в 9/8"


Recommended Posts

Песента е първата в :

www.myspace.com/joanitauzu

Ще съм много благодарна, ако я чуете и споделите мнението си:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.myspace.com/joanitauzu

Без да твърдя, че съм специалист в етно джаза, ще кажа само, че адски много ми хареса това изпълнение!!! :rolleyes::bravo::bravo::bravo::)

Наистина прекрасно изпълнение!!!

УСПЕХ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми :rolleyes: Кой пее? Ти ли? Страхотен вокал, просто... Ох, като чуя нещо подобно, не ми остават думи... Като ми се върнат ще ти пиша лично:)

Редактирано от CorvusCorax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.myspace.com/joanitauzu

Без да твърдя, че съм специалист в етно джаза, ще кажа само, че адски много ми хареса това изпълнение!!! :-(:bravo::bravo::bravo::-(

Наистина прекрасно изпълнение!!!

УСПЕХ

 

Етно - със сигурност, ама jazz не бих казал....може би етно поп би било по близко до истината на запад биха нарекли това World music...е песента си е бива :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Доста неадекватно мнение. Това ако е чалга, аз съм Стив Морз.

 

Песничката е изключително приятна, на мен много ми хареса, въпреки че принципно не слушам народна музика. И все пак съм съгласен със Schagerl - и аз не бих го нарекъл точно джаз. Аз съм ти голям фен, ти си знаеш това и отпреди :-( Продължавай да правиш такива яки неща :-(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.myspace.com/joanitauzu

Без да твърдя, че съм специалист в етно джаза, ще кажа само, че адски много ми хареса това изпълнение!!! :-(:bravo::bravo::bravo::-(

Наистина прекрасно изпълнение!!!

УСПЕХ

 

Етно - със сигурност, ама jazz не бих казал....може би етно поп би било по близко до истината на запад биха нарекли това World music...е песента си е бива :thumbs_up:

 

В самото заглавие, ако си погледнал пише, че е етно джаз!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.myspace.com/joanitauzu

Без да твърдя, че съм специалист в етно джаза, ще кажа само, че адски много ми хареса това изпълнение!!! :-(:bravo::bravo::bravo::-(

Наистина прекрасно изпълнение!!!

УСПЕХ

 

Етно - със сигурност, ама jazz не бих казал....може би етно поп би било по близко до истината на запад биха нарекли това World music...е песента си е бива :thumbs_up:

 

В самото заглавие, ако си погледнал пише, че е етно джаз!!!

По-скоро, ще се извиня, правена е, за етно джаз конкурс!!! А и не твърдя, че е точно етно джаз, само че, би трябвало да има и джаз мотиви, защото все пак е правена за етно-джаз конкурс, т.е., логично е да има и етно елементи и джаз елементи!!! Но нека да не навлизаме в подробности, парчето е хубаво и толкоз!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро, ще се извиня, правена е, за етно джаз конкурс!!! А и не твърдя, че е точно етно джаз, само че, би трябвало да има и джаз мотиви, защото все пак е правена за етно-джаз конкурс, т.е., логично е да има и етно елементи и джаз елементи!!! Но нека да не навлизаме в подробности, парчето е хубаво и толкоз!!!

 

Тони, не се обиждай, но може би едно е в главата ти, а друго се чува. Моето мнение е, че ако си мислил за някакви джаз елементи, те не са особено явни. Това не принизява, нито пък извисява твоето парче. Просто е така. Поне за моите уши. Това също така не означава непременно, че песента няма да бъде оценена от журито. Те може да го приемат различно от мен. Ти попита за мнение и го получи. Колкото до обективността на журито на който и да е музикален конкурс в България, според мен е много съмнително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле-е-е, нещо ми замириса на барут и затова ще побързам да поясня каквото мога... Значи, песента е стара, но реших, че мога да я доразвия и напудря малко, за да участвам с нея в един конкурс в рамките на етно-джаз фестивала в Смолян (Julyjazz). С джаза - да, не се справих:topicsux:) Но реших да не се мъча да си изсмуквам от пръстите нещо, с което така или иначе не съм "на ти", защото щеше да стане насила и вероятно некачествено. Всичките гласове си ги пея сама - то си и личи, де:()) Аранжиметът е на един приятел, всъщност заедно го направихме... гайдата я свири един циганин от Странджа...

Обвинението, че това било чалга е доста убийствено. Но аз си знам, че не е - най-малкото заради текста, заради смисъла, заради звученето, заради хармонията...

П.С. Конкурсът така или иначе не се състоя (поради липса на участници - само 4-ма се записали!!!) и следователно, нямам идея как би реагирало журито на тази песен... Но и не горя от желание да знам:cheers2:))

Благодаря ви за искреността:cheers: успехи!:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да няма обидени, аз просто си казах мнението с което не задължавам никои да мисли като мен.

 

Аз не намирам разлика между това пърче и кое да е на Азис можеби само текста дето не е циничен.

 

Успех в по нататъчните проекти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

:)

 

Трябва наистина да си болен мозък за да сравниш такова красиво изпълнение с "кое да е на Азис". Но пък от друга страна, ако поне правописа ти не беше на ниво предучилищна - току-виж съм ти повярвал :D

 

А дали е джаз или не - не бих могъл да кажа, за мен има най-вече хубава музика и кофти такава. Нещата на Йоана са твърде много в първата категория :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джаз или не парчето е невероятно добро :)

А изказвания от сорта че е чалга са наистина крайно неадекватни :) .

Много точно казано!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента е много хубава и звукът също е много приятен, :) а на разни герои от приказките не обръщай внимание,

това е лично мнение и не ангажирам никой с него :punk_guitar:

Редактирано от f1_sound
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.