Jump to content
Българският форум за музиканти

One Day In Your Life - Anastaciq


zazinka

Recommended Posts

здравейте! :)

аз съм зазинка но както уточних в представянето си въпреки че съм се писала като китаристка съм по скоро певица

ето едно записче прясно прясно http://media.putfile.com/01-Track-1-42-23

от петъка :)

чакам мненийца

а и искам препоръки съвети не се притеснявайте да ми казвате критиките

ще съм благодарна

мерси натези които ще отделят внимание да чуят записа :bravo:

приятен ден и до нови писание

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Бравос!

 

Ако си толкоз добра китаристка, колкото и певица - шапка ти свалям директно...

 

...обаче:

 

1. Мисля, че гласа ти не е съвсем подходящ конкретно за Anastacia.

2. Някой е попрекалил с Antares Autotune (или нещо от сорта) на гласа ти и леко шерва* на моменти.

 

 

 

____________

* Шерване - тая дума я измизлих по линия на парчето на Шер, с което стана модерен тоя дефект/ефект на тунинга на гласа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готино си го изпяла, хубав тембър имаш, единствено произношението на английските думи много ми бие много на българско, но това е нормално и поправимо:) Ще ми се да те чуя и с нещо не толкова бравурно, така че записвай:) Чакаме:bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече знаеш мнениицето ми :) Подкрепям CorvusCorax по отношение на произношението,но и това ти го казах вече.Страхотен тембър имаш,давай смело и си в състояние да сътвориш чудеса!

:hysterical::thumbdown::nono::metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички които писаха до тук :P

много се радвам че ви е харесало

благодаря и за забележките ще работя по тях и ще поискам мнението ви при следващия ми запис

желая ви хубава вечер ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zazinka, браво че търсиш мненията на околните - само така се учи човек. парчето е много амбициозно и ти правя евала за куража да го изпееш, при това доста добре си се справила. другите казаха някои от нещата, които правят впечатление. (нали знаеш, че ако не казваш на някого къде му куца нещо, все едно не искаш да му помогнеш да се развива.) та значи: произношението не е нещо за подценяване. ако си от варна, разпитай скейтърите и се запознай с hollis lima - той ще ти помогне, без пари при това :thumbs_up:

 

сега нещо по-субективно от мен - струва ми се, че малко прекаляваш с това "прохленчване" с гласа от време на време. не знам какъв е терминът, ама сигурно ще разбереш за кое говоря. ако го контролираш малко, ще стане супер като акцент :) а пък ти харесва по този начин, карай си така и толкова :) музика да има, нали!

 

:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емииии, аз няма да критикувам, понеже другите са написали по-горе всичко, даже някои от споменатите неща не ги забелязах първоначално.

Поздрав за изпълнението! :greenangel: Мисля, че имаш талант и че ако работиш с педагог много скоро ще постигнеш високо ниво. Успех! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

супер е, ама на едно две местенца го пееш като чалгия.. :greenball::):hysterical::greenball::wallbash:

ама сигурно така е оригинала.. или пък ти така го чувстваш..

като изключим тия кофти моментчета гласа ти е добър като цяло

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.