Jump to content
Българският форум за музиканти

какъв плъгин би ми свършил работа?


the_gorer

Recommended Posts

Трябва ми някакъв плъгин или въобще някакъв трик или чалъм, чрез който да мога да имитирам звука от старите супер евтини хонг-конгски филми за кунг-фу и за нинджи.

Ония дублираните, дето никой не може да разбере кво става във филма.

 

Трябва ми да мога да правя записан глас да звучи като дублажа в тези филми.

 

Ето пример към какъв звук се стремя:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже виждам, че никой не е отговорил, да уточня:

 

Трябва ми плъгин за ГЛАС, а не за ефектите от разните мечове и дрънкания на вериги. Чуйте как звучат гласовете на примерното видео, което пуснах в предния пост - тембърът е някаквъ смешен, архивен, кошмарно отвратителен.

 

Та да повторим: трябва ми плъгин, който да променя записан глас и да го прави да звучи като от стар филм (особено като от стар хонг-конгски филм за нинджи). :)

А може и някакъв метод да споделите, по който да се постигне това без употреба на плъгини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С прост EQ също става....махаш високите и ниските....подсилваш определени среди....премодулираш малко сигнала....като бонус може да добавиш малко изкуствен шум или пукане тук-там...и си готов. :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен, няма смисъл да се мъчиш да търсиш нов плъгин за всяка щуротия която ти хрумне, първо защото няма всеки път да откриваш такава и второ защото така самият ти не научаваш нищо за самите процеси в аудио обработката и продуцирането :drummer:! Една професионална програма е професионална не защото ти предлага за всяко нещо опция а защото ти предлага всички основни необходими опции с които да си направиш сам всяко нещо което ти хрумне, стига да знаеш как! Дерзай :)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, ще пробвам да махна ниските и високите и да засиля средите.

Дано да станедостатъчно убедително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.