Jump to content
Българският форум за музиканти

Line 6 Podxt


KingdomX

Recommended Posts

Здравейте, търся горепосочения софтуер на Лаин сикс. Цената му е 99 $ , като включва 3 компонента, но аз ги нямам и ако някои го има, или има представа откъде могат да се свалят, ще съм му безкрайно благодарен ако сподели, понеже аз се убих да търся и не намерих нищо. Надявам някои да е имал по голям успех от мен. В крайна сметка плащаме не малко пари за продуктите им ... не знам защо софтуера не е изцяло безплатен. И нека хората които са решили да ме напътстват с отговори като www.line6.com и купуваш, просто да не пишат.

 

 

Благодаря предварително.

Редактирано от KingdomX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... колега KingdomX доколкото знам практически е невъзможно да си осигуриш ползването на тези пакети без пари , чувал съм от хора които имат този процесор че всички платени пакети са си във процесора и това което всъщност предлагат от фирмата е не самите тях а файл който разрешава ползването им за всеки конкретен процесор , което прави безсмислено ''кракването '' на такъв файл защото при всеки процесор има конкретен сериен номер , код и т.н. ..... може би това е една от причините доста хора да избягват Лайн 6 защото да речем хеви кубетата са изведени в платен пакет , което естествено е направено съвсем умишлено с цел пари ........ иначе присетите които са в основния пакет на процесора са добри , но като влезеш в страницата на Лайн6 и чуеш саундите на допълнителните платените пакети разбираш че по голяма част от най доброто особено за твърда музика не е включено и трябва да се плаща допълнително ...... дано да греша и някой да ме поправи ама това което искаш е невъзможно ... все пак желая успех . Цеко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали това, което търсиш може да се намери безплатно, но ако притежаваш някакъв продукт на Line 6 можеш да го регистрираш онлайн на сайта им и по този начин да си направиш акаунт. Това ти дава възможност да ъпдейтваш фърмуера безплатно също както и да си теглиш безплатни пач-ове и пресети на групи и изпълнители.

Аз съм си правил ъпдейт на софтуера на всички продукти ,които имам включително и на Вариакс китарата!

 

едит:

Сега тъкмо проверих за гореподочените пак-ове. Значи плащат се по 50 $ всеки и 100$ за трите заедно. По-мое мнение не е нещо задължително или кой знае колко по-добро от това ,което вече имаш. По-скоро е направено за тия, които винаги искат повече и още. Въпрос на собствен избор.

Редактирано от edgecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... колега KingdomX доколкото знам практически е невъзможно да си осигуриш ползването на тези пакети без пари , чувал съм от хора които имат този процесор че всички платени пакети са си във процесора и това което всъщност предлагат от фирмата е не самите тях а файл който разрешава ползването им за всеки конкретен процесор , което прави безсмислено ''кракването '' на такъв файл защото при всеки процесор има конкретен сериен номер , код и т.н. ..... може би това е една от причините доста хора да избягват Лайн 6 защото да речем хеви кубетата са изведени в платен пакет , което естествено е направено съвсем умишлено с цел пари ........ иначе присетите които са в основния пакет на процесора са добри , но като влезеш в страницата на Лайн6 и чуеш саундите на допълнителните платените пакети разбираш че по голяма част от най доброто особено за твърда музика не е включено и трябва да се плаща допълнително ...... дано да греша и някой да ме поправи ама това което искаш е невъзможно ... все пак желая успех . Цеко ;)

 

Да, логично ми се вижда да е така, защото нищо не се намира, а ако го има мрежата е необятна и вероятно е така, а и се качват онлаин, доколкото съм разбрал. И аз мисля че модел пак-а е много по добър от това, което има вътре, поне това което го има на саита им , като семпли, въпреки, че може да се докара много добър звук и без тези пакове. Идеята ми е да експериментирам и да разбера докъде стигат възможностите на процесора ми. Благодаря ти.

 

Не съм сигурен дали това, което търсиш може да се намери безплатно, но ако притежаваш някакъв продукт на Line 6 можеш да го регистрираш онлайн на сайта им и по този начин да си направиш акаунт. Това ти дава възможност да ъпдейтваш фърмуера безплатно също както и да си теглиш безплатни пач-ове и пресети на групи и изпълнители.

Аз съм си правил ъпдейт на софтуера на всички продукти ,които имам включително и на Вариакс китарата!

 

едит:

Сега тъкмо проверих за гореподочените пак-ове. Значи плащат се по 50 $ всеки и 100$ за трите заедно. По-мое мнение не е нещо задължително или кой знае колко по-добро от това ,което вече имаш. По-скоро е направено за тия, които винаги искат повече и още. Въпрос на собствен избор.

 

Това с регистрацията съм си го направил преди да имам процесора. Сега си свалям разни тонове и безплатните пак-ове, които ги има на саита им, но като гледам по други форуми мненията са , че модел пак-а е едва ли не убииствен. Единствено не знам тези пачове какво представляват, или не съм им обърнал внимание. Ще можеш ли малко да ме просветиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ставаше въпрос за ъпдейтване на фърмуера. Пач-а сам по себе си е софтуерен елемент с цел да се подобри съществуващия софтуер и да се "поправят" някои недобре получаващи се неща. Това имах предвид.

Когато си купих PODxtLive преди почти 3 г. още първия път когато го включих онлайн и тоя "модел пак" ми се ъплоудна.Съдържаше 6 или 8 допълнителни амп симулации. Сега този новия е срещу заплащане.

Утре заминавам на почивка, но когато се върна ще си взема и него( Metal Pack само де) да видя поне каква е разликата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре заминавам на почивка, но когато се върна ще си взема и него( Metal Pack само де) да видя поне каква е разликата.

 

 

Кажи си мнението след като се сдобиш с пакета :drummer: Живо ме интересува, да знам дали и аз да купувам, то е ясно, че лесно няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.