Jump to content
Българският форум за музиканти

Среща на басисти


Recommended Posts

  • Отговори 464
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Бахти и басистите...Трябва да го направим тематично, примерно - сравнение между Корт еди кой си и Скуайър някой си, да видиш как ще дойдат 100 човека...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахти организаторите - не това, ма онова, ма не там... ако се каже кога и къде, ще преценя и ще дойда ако мога. Иначе ми е трудно. Предполагам и с други е така. До скоро имах помещение и щях да подслоня дружината, но уви, свърши се.

 

Някой да удари с бас по касата и да каже ще го има ли сборът или не :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на линия обещавам да донеса един корт и един скуаер :) може и стаг един да взема ама няма да имам място за някой по интересен бас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за читалището на Caruso на 13.02. А за студа... ... аре бе, нали сме мъже! Казват, че Бат Бойко може да играе футбол при температури близки до абсолютната нула и със скорости близки до скоростта на светлината. Тогава масата и времето са относителни величини... а ние от едно читалище се плашим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Репетиционната на Вили (тая до картинга на Студентски град) е доста удобна като място, паркиране и т.н. Намира се веднага вдясно след хотел "Вега"(който е баш на светофара), а други могат да знаят мястото покрай "Тояга" - фирма за кар-аудио и аудио тунинг.

Стаичката за свирене е добра, а и мястото за пушене, пиене и приказки (т.е. коридора) е голямо. При положение, че ще сме 5-10 човека, чак читалище не е нужно - наемаме една репетиционна за 3-4 часа и това е-

 

Така че дайте конткретика, пък който може - да идва и това е !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, нали е студено в читалището?

Освен това, като е голямо, без да е пълна залата, ще кънти ужасно.

 

Преди две години имах работа в района (на същата спирка за около седмица) и ми отнемаше средно към 2 часа да стигна от Младост 4, бизнес парка - не искам да го преживявам пак...

 

Нека да е нещо по-човешко като място - примерно, затова не предложих Моцарт, иначе там също е много подходящо като помещение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, нали е студено в читалището?

Освен това, като е голямо, без да е пълна залата, ще кънти ужасно.

 

Преди две години имах работа в района (на същата спирка за около седмица) и ми отнемаше средно към 2 часа да стигна от Младост 4, бизнес парка - не искам да го преживявам пак...

 

Нека да е нещо по-човешко като място - примерно, затова не предложих Моцарт, иначе там също е много подходящо като помещение.

Предложението остава, защото (kmfb е прав)иначе никога няма да се организираме! А ти ми ела до Дружба Рок Сити, от там те возя и до там те връщам, ока?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свилене, от Младост мога да те взема аз - живея в Младост 2. Само че ще трябва да минем през центъра да си натоваря GK-а, че съм обещал :punk_guitar: В неделя няма да е толкова кофти трафика, надявам се. Още едно предложение - почивен ден е, защо не го направим по-раничко, да не стоим по нощите. 13 часа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Бандааа, читалището на ул."Дряновски манастир"12, успоредна е на "Ботевградско", на 3-4 спирки с трамвай 22 от гара "Подуями" посока кв."Левски", 13.02. неделя, 13 часа. Дайте да се броим!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3,4 спирки - как звучи... Заеби, това си е друг свят просто... Не е истина как се стига до там, да еа, добре, че имам предложения за возене и лично аз ще се оправяс чужда помощ, но съветвам всички пътуващи за натам да се приготвят да са на срещата поне в 12.00, понеже наистина не се открива въпросното място...

 

Хубаво поне, че затопли малко :D

 

Още се чудя с кое говедо да дойда - ти вече си представял 7-струнния фретлес, макар че, едва ли има много общо с това, което си показал тогава и това, което е в момента... Мога да взема един 8 струнен фретлес (по двойки), един полуакустичен фретлес, с найлонови струни, един 2-струнен изрод... Знам ли, да се еа - каквото и да взема, само аз ще мога да си свиря на него :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.