Jump to content
Българският форум за музиканти

Среща на басисти


Recommended Posts

  • Отговори 464
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мене ме устройва когато кажете общо взето, стига да се знае достатъчно време предварително. И да се промени за 28-ми пак съм ОК. Пък ако толкоз няма желаещи ще се съберем само Джони, Калата, chobbi(доколкото разбрах) и аз и после ще ни завиждате :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че посещаемостта е в зависимост от петъчната програма на Цвете за Гошо.

Аз лично съм склонен да почерпя ценен опит повече, отколкото да съм точно в петък в Южния :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не искам да обещавам, че още не си знам програмата, но ако дойда ще взема ампега и баса да има разнообразие, и без това са на две пресечки от там.Ще знам със сигурност другата седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, да ви таковам... Пак няма да мога да дойда. ;)

 

На 21-ви ще пътувам по басистки дела, викам да мога да се похваля после! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Е начи пак ще пропусна :cheers2: Ама лятото, дано да се организира нещо, тогава няма да имам ангажименти. Искаше ми се да донеса едно симулация на лампово драйв-че за бас, хенд мейд, да си кажете мнението, ама има време за всичко :) И ще чакам снимки :)

Редактирано от rinti
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за 28ми, но ще съм кибик явно, че кат гледам кви талпи ще има моят мил ЛошБрум може да се свие горкия като лък от срам... :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.