Jump to content
Българският форум за музиканти

Среща на басисти


Recommended Posts

  • Отговори 464
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Дам, и аз мисля да дойда с моя Corvette (Warwick, не Chevrolet) да си ги премерим с колегата swf :P Имам възможност да домъкна едно малко кубенце line6, но има ли реално нужда. Ако усилвателите станат прекалено много, чини ми се, че ще предизвикаме какафония и няма да чуем нищо в крайна сметка. Колко е голямо мястото? И къде по-точно Е? В смисъл - ако аз, а сигурно и други хора не успеем да дойдем точно в 19:00 да се ориентираме някак си. Или поне телефон да звънкаме на дежурния посрещач?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Може би няма да има нужда да носиш line6-а. Мястото е голямо - 10х4 някъде, но около него има още много място.

Проблемът е, че долу няма обхват. Най-лесно ще е да се направи още една среща отново на зоологическата.

Значи нека да е така:

 

08.10 - 19:00h пред зоопарка (сп. автобуси 88 и 83)

08.10 - 20:00h - среща на "закъснелите".

 

Трудно ще е заобяснение- репетиционната е на няма и 5 мин пеша от мястото на срещата. Проблемът е, че се намира в комплекс, в който трудно ще пуснат непознати лица след работно време.

 

Така ОК ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, идеално е. Аз само съм чувал там за тази "зона" и че има не една репетиционна там. А твоята в бункер ли е, че няма обхват или просто сте я екранирали против смущения? :). Надявам се да успея за 19:00, ако ли не ще чакаме там закъснелите за оборка в 20:00. Честно казано се радвам, че няма да нося Line6-a, и без това не ме кефи как звучи :punk_guitar: Ако има недостиг на усилватели по-добре johniebgood да донесе Hartke-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра сте го замислили, аз също искам да дойда с един френд с по един бас под мишница, ама свирим същата вечер и ще свършим към 10. Дали ще се е разтурила сбирката до тогава и дали ще има как да я намерим?

 

Все си мисля, че тъкмо ще сте си изпили бирите до тогава и ще се зарадвате на нови :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има недостиг на усилватели по-добре johniebgood да донесе Hartke-то.

Ми, казвайте, не ми се носи, ама ако трябва ще го донеса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже си нямам инструмент, дали сте навити да донеса теглото на средноголяма тонколона в бира?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще нося усилвател Gallien Krueger 700RB II и озв. тяло Ernie Ball Audiophille 2x10, освен това със сигурност ще взема и някое басче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хоп-троп!

+ Мен! ;) Нищо интересно няма да нося... Тояшката само и добро настроение заедно с бирите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да дойда, най-вече като зяпач, още не съм събрал самочувствието да свиря пред... гилдията ;) Напоследък се чудя какво кубе (или бас/кабинет) да си купя, ще имам шанса да чуя как звучат няколко ИСТИНСКИ такива :) Пръчката (Мusicman SUB) не мисля да я нося, но още се чудя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aaa, колега Pacista, няма да се излагаме сега. Ние среща на басистите ли ще правим или среща на Хората-Които-Имат-Басове-И-Си-Ги-Държат-Вкъщи??? На война без пушка не се ходи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.