Jump to content
Българският форум за музиканти

Тате е барабанист, мама е перкусионистка!?


Recommended Posts

...да бе да много смешно :recourse:

а ти кой беше агент Купър ли :recourse:

 

до тук обаче не се е появявало съчетанието на някои фроуметс и двамата му родители да са барабанисти или прекусионисти :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да бе да много смешно :rolleyes:

а ти кой беше агент Купър ли :cheers:

 

до тук обаче не се е появявало съчетанието на някои фроуметс и двамата му родители да са барабанисти или прекусионисти :cheers2:

 

предполагам не четеш м/у редовете :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бащата - автотехник

Майката - учителка

Бабата 1 - зоолог

Бабата 2 - много работи :cheers2:

Дядото 1 - агроном

Дядото 2 - беше международен шофьор

 

....

 

детето - пълен нещастник :rolleyes:

 

Иначе - майка ми е била певица, баща ми свири на акордеон, както и дядо ми.. другите не ги брига.. едната ми баба твърди, че аз и брат ми свирим на нещо, защото нейната баба едно време свирела на крушово листо.. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баща ми е дъмар , но така се стекоха обстоятелствата че той не знае че и аз се занимавам.Майками е твърдо против това което права и нямам грам подкрепа от нейна страна , напротив :greenangel: доста често стават скандали на тая тема и вчера след поредния скандал се замислих дали не е по-добре че не ме подкрепя грам , защото по този начин се надъхвам още повече.Защото знам че скоро ще и докажа че мога да превърна мечтата си в реалност :) аз тука малко се отплеснах хаха :recourse:

темата е супер свежа

примерно Лили Йончева и Калин Велоьов да се окаже че са брат и сестра :) иии Добри Палиев им е баща хаха е тука се разлигавих вече гасим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

на мне пък ..... единя ми дядо беше мн добър гайдар.... а другия ми дядо китарист...... и вски1ки бяха много учудени от де тъй ще се хващам на барабани....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мне пък ..... единя ми дядо беше мн добър гайдар.... а другия ми дядо китарист...... и вски1ки бяха много учудени от де тъй ще се хващам на барабани....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.