Jump to content
Българският форум за музиканти

Мнение за това !


kkertev

Recommended Posts

Видях темата и реших да се обадя. Ползвам продукти на Line 6 от 3г. насам и имам мнение по въпроса. Имам Spder II 150W stereo head + 4x12" HD cabinet w/Celestrion's. В конкретния случай за Spider III Combo-то нека не бъдем прекалено големи идеалиsти, но колко други ампа в същия ценови клас са на подобно качесто? Имаше преди време подобна тенденция да се говори за Line6 като за нещо супер...не е такa, Line6 е бюджетна марка и в интерес на истината са много добри в това.

Относно Мъстейн и Металика...не мога да коментирам неща, които не съм видял. Ще кажа само какво съм видял (и чул)! Кърк Хамет използва в студиото няколко педала на Line 6, а James Hetfield свири на акустична line6 Variax наживо с Metallica . Това е факт въпреки че никъде не го споменават. Според мен Line6 си заслужава парите и още как, друг е въпроса какво точно очаквате от тях. Не очкавайте чудеса, но ако се получи чудо - не са учудвайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм фен като цяло на марката

разликаа между 15 до 30 и / 50 и 75 ватовите е.че*до колкото си спомням бегло от сайта им) малкия клас са с други говорители мисля и нямат един голям набор от симулации които присъстват в 50 и 75 ватките...мързи ме да търся точно но преди няколко месеца бях на косми да си купя едно 15 ватово (за в къщи) но отказах в последния момент като разбрах разликите с големите :punk_guitar:.

Не за друго ами се бях зарибил от семпли които се оказаха от големите кубета.

так де.. ако имаш вътък за едно поне 50 ватово фърляй се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:punk_guitar:

Абе според мен това кой от известните свири с дадена марка е без значение! По какъв начин това, че някой от Мегадет или от Металика свири на нещо за хиляди показва че нещо на същата фирма за 10 пъти по-малко ще е също качествено и по-добро от подобно нещо на друга фирма?

Ако Ферари почнат да правят коли по 5 бона, ще си купите ли такава, само щото Шумахер е карал техен болид? :thumbs_up:

Вярно че големите фирми се стараят да си държат на името и едва ли ще изкарат някъв пълен боклук, ама никой не гарантира че в същия ценови клас няма нещо много по-добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за коментарите вече се здобих с това животно,и трябва да ви кажа че е супер.

МОЕ МНЕНИЕ./След като го чух и то доста прилично усилено,мисля че малко усилватели от този ценови клас могат да докарат такъв саунд./.

Благодаея ви за коментарите.

П.П. Кубето ще можете да го чуете на 28.07.2007г. на БЕРКРОК. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито на печелившите!ама някой по-горе искаше семпълчета-та наистина можеш да постнеш нещо.

приятно свирене на феста!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.