Jump to content
Българският форум за музиканти

детство мое


Recommended Posts

леле изродщина е! не знам честоти, ала бала ривърбове ама е супер яко :rolleyes: направо се разбих като го чух :D супер е:D като за непрофесионален запис е 100 % яко :D браво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Hi Pesho! ;)

Звука ти няма ниски ...махни високите от дръмса леко! Снера кърти в регистъра

на другите неща. Реверба на дръмса е като мокър ...пробвай с некой роом

и по глух да е ...има готини импулси на лексикон

там от инструментните презети

И ти казвам няма лоу енд иначе свиренете си е като за демо нема проблем.

Всички се разминават...но с по добър звук нема да прави това впечатление.

Махни тези цъкащи честоти от барабаните.

 

Какво си слагал накрая...Л3 ли !?

Когато става въпрос за лоу енд - Налбантов е човека, когото трябва да слушаш, той видя зор с лоу ендовете ;) Не питай старило, питай патило ;)))) Така че се присъединявам към забележките му. Освен за реверба - не е задължително с ИР1, може да си еквализираш ретърна просто.

да и за това мислех мерси много за вниманието, то че е демо демо е ама все пак. проблема е че ме е страх с тоя бас да работя имам чувството че все слагам повече а то не е така явно. тва е щото още не съм свикнал с мониторите, все имам чувството че не трябва да звучи толкова басово, а трябва да се чува всичко. може би и е защото минах от HI FI на монитори, а там бях свикнал да махам басите щото уредбата ми даваше повече ниски. Е, полека лека нали за това е форума - да си помагаме. Уфффф, пък и много бързо ми се уморява ухото и като намаля ОК, правя пак корекции, увеличавам - пак не ми харесва, пак корекции. Гадна работа май тука вече не е до четене, слушане му е майката, а аз нали все бързам да напредвам. Хаха то май стана като изповед

проблема приятелю ни е от малките басс вофери.... :wall: тава е

скоро ше събирам за Генелек вече немога :wall:

:think: :headbang::headbang: май да

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e и един суб ууфер също върши работа....

пък и не е задължително Генелек - но пък не е лошо от друга страна. Мое и Адам или Динаудио :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e и един суб ууфер също върши работа....

пък и не е задължително Генелек - но пък не е лошо от друга страна. Мое и Адам или Динаудио :headbang:

добре приятелю да знаеш че за рожденния ден искам такова хаха, не бе имам чувството че зациклих на тва парче и др мдаааааа, ако искат да звучи по-добре да дойдат и да записват тука и тва е, а що се отнася до барабаните, там нещо май мътна ми е. Знаете ли що ми е трудно май, щото досега не съм работил с наживо записани барабани, а знаем колко загладени са семплите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама пък сега като се замисля имаше един път дето добавях вокали на едни пак записи на същите о'ра ама беха направени в графити .......... там нищо не съм пипал по микса всичко си ми харесваше беше мноооо хубав запис

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето пак преработка как ви се струва

http://info.datacom.bg/shirpotreba/music/LSD1-05.mp3

;)

Абе тия барабани още по-зле май са станали ;)

просто май са си кофти ми се струва и единсвен начин е май да се презапишат .Махни задължително в началото "барабан интро"-то ... че там като е само тупане и съвсем си личи.

 

Вокала е леко слаб при мен ... ще е гот по-добре да се чува .... че така и малко трудно се разбира текста.

 

Песента колкото повече я слушам иначе повече ми харесва иначе ... ;)

само китарата с дист да се презапише ,че тоя запис мога да се обзаложа че е процесор (даже без симулация на спийкър) в миксер директно ... и затва е такова гадно .

 

И дигни на цялостния микс ниските ... както каза Митака тия ваш'те монитори нещо не ги изкарват май много много.... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

готина идея;)сънчо,педя човек,лакят брада,ала-бала ;) иначе по микса много имаш да си играеш.барабаните наистина са зле,при мен има ниски (незнайно защо),вокала си е добре (можеш с 1-2 идейки да го вдигнеш).това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето пак преработка как ви се струва

http://info.datacom.bg/shirpotreba/music/LSD1-05.mp3

;)

Абе тия барабани още по-зле май са станали ;)

просто май са си кофти ми се струва и единсвен начин е май да се презапишат .Махни задължително в началото "барабан интро"-то ... че там като е само тупане и съвсем си личи.

 

Вокала е леко слаб при мен ... ще е гот по-добре да се чува .... че така и малко трудно се разбира текста.

 

Песента колкото повече я слушам иначе повече ми харесва иначе ... ;)

само китарата с дист да се презапише ,че тоя запис мога да се обзаложа че е процесор (даже без симулация на спийкър) в миксер директно ... и затва е такова гадно .

 

И дигни на цялостния микс ниските ... както каза Митака тия ваш'те монитори нещо не ги изкарват май много много.... ;)

:wall: :wall: :wall: :wall: :wall: ;) нема да се занимавам повече с тва идиотско парче умрех просто ужаст е моята участ ше умра. предпочитам семплирани ебати даго......... мамка му и записа ;);) писна ми. Благодаря за съветите. тва си е предизвикатество тоя микс дееба ррррррррр ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единия иска с ефекти др не ще направих сто варианта. вчера и женски вокал записах ама ебахти варя го пека го връткам като ненормален ебати тоооооо нищо не става. нещо бъркам май абееее и без тва за без пари го правя на приятелски начала ама не съм доволен те тва е. То май идва и от това че като цяло не ми допада, не ми е присърце особено тая китараааа звучи все едно съм се изпърдял в тоя процесор, особено в началото.

 

пп абе не ми обръщайте внимание, афектиран съм то ми писнаха ушите от тия среди ебати

 

пп хаха вчера като записвах ж вокал ми тя не си знае текста, а аз от толко миксиране на сън да ме бутнеш щи го изрецитирам хаха, дееб фащам се и аз за глупости ама кой нема акъл има главоболие от миксиране ;) , важно е да е купон, а аз съм се сдухал ебати да се :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

особено тая китараааа звучи все едно съм се изпърдял в тоя процесор, особено в началото.

мууууухахахахахахахахахахаахахахахаха

лафа е убиец ! ще го запомня :green: :green: :green:

 

 

иначе едни семплирани барабани ще му дойдат верно доста добре :Р

 

аз критикарствам не щото не ми харесва или нещо да се изказвам ми за да стане добре ...

 

човеко споко не е в тебе проблема ,то с тоя запис дето са ти го дали не знам кой ще се справи ... то и аз почти научих текста :rolleyes:

 

ниските не че не се чуват (те мойте колони изкуствено помпат ниски и без това) .... ама ..... тенденцията е да има плътност там ... а то няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.