Jump to content
Българският форум за музиканти

Българските китари


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

O, aма тоя сайт е доста популярен.

 

А и не мисля, че този сайт дава ясна предства за инструментите. Тук просто са добарали произволни китари от соцвреме, и обясняват колко са скапани. Но забравят, че и тогава е имало скъпи китари.

 

Ето малко актуални снимки и информация за продукцията на кремона:

 

http://www.kremona.com

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В менюто ефекти открих това lider2_1.jpg токлова дълго време съм свирил с този "процесор" обаче чак сега разбрах как се казва. Eто и моя бивш, вече собственост на колегата rat -1-.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го видях, прилича на акордеон! Как е като звук? Никога не бях виждал такъв. Аз съм имал големия червен фленджър и все още имам един Лель - цифровая задержка(ефектчето работи прилично)!.......имам и ПМ-04 микшернъй пульт, никой не иска да го купи. :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ми как да е :happy: свири ама не е нищо особено. Преди 6-7 год свирих с едни френдове некви грънджарии вършеше страхотна работа... Най ме кефеше "ХОР'-а че ставаше и на фленджър, тремоло а същио така издаваше някакви ненормални звучи само като седи включен без да се свири... :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя фленджър имаше таланта да върти и когато е изключен( изк. ефект но в колоната се чува самия флендж). И другото интересно е че беше направен да работи с две плоски батерий от по 4,5 волта! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.