Jump to content
Българският форум за музиканти

Препоръчайте ми Ел.Китара


Cupatincho

Recommended Posts

Мисля, че това ще ти свърши работа като за начало. Не съм сигурен за цената, но предполагам, че е струва малко повече от 300.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а да знаеш каде мога да си го купя???

Понеже обиколих магазините на Динакорд и намерих една оферта за 150лв. китара Стаг пък това което видях по магазините беше El tore + кубе за 260-280 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде нова китареа за 150 лева? Нали електрическа? Така де, аз под 234 лева не съм виждал :/

Но пък странно, че има комплектчета за по 260 лева, китара, кубе, кабели, даже и няколко перца :>

Като за начинаещ сигурно става. Но и идеята със 2-ра ръка, не е зле, но трябва да търсиш и да се интересуваш, демек да поразбираш поне малко. Защото може да те прецакат, казвам от личен опит, но и не съм очаквал нещо повече за качество. Готиното на новите китари, е че са нови ;) Не ползвани, прагчетата са чисто нови гладки, иж тялото е някакво гладко, не надраскано, но освен прагчетата другото си е чеисто козметично...

 

Нови кубета почват от 150 лева нагоре. Така информативно да си занеш, китарите ги има от 250 нагоре, та комплектче е най-добрият вариант, ако държиш на новичко. Всеки магазин, ще да има някъде прашасал кашон забутан в някой ъгъл :Р

Успех с търсенето и дано си намериш, тов акоето търсиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде нова китареа за 150 лева? Нали електрическа? Така де, аз под 234 лева не съм виждал :/

Но пък странно, че има комплектчета за по 260 лева, китара, кубе, кабели, даже и няколко перца :>

Като за начинаещ сигурно става. Но и идеята със 2-ра ръка, не е зле, но трябва да търсиш и да се интересуваш, демек да поразбираш поне малко. Защото може да те прецакат, казвам от личен опит, но и не съм очаквал нещо повече за качество. Готиното на новите китари, е че са нови :) Не ползвани, прагчетата са чисто нови гладки, иж тялото е някакво гладко, не надраскано, но освен прагчетата другото си е чеисто козметично...

 

Нови кубета почват от 150 лева нагоре. Така информативно да си занеш, китарите ги има от 250 нагоре, та комплектче е най-добрият вариант, ако държиш на новичко. Всеки магазин, ще да има някъде прашасал кашон забутан в някой ъгъл :Р

Успех с търсенето и дано си намериш, тов акоето търсиш :)

 

Мерси за препоръката..а относно стаг-а за 150лв. го предлага един съфорумник и в инфото твърди че е нов и неползван за това така написах...А иначе наистина тези оферти с кубета са доста изгодни за да се научиш да свириш и да свикнеш поне аз така мисля а и парите не са много...Още веднъж благодаря за съвета

С уважение, Цвети ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих по няолко магазина вкл. препоръчаните горе и в този в малкият цум имаше само Един комплект на СТАГ за 290 лв. ами в другият магазин имаше Скуеър за 390 за 490 и за 590 всъщност този който е показан на линк във втория пост е 390 лв. и искам сега да питам кое е по-добре

1.Скуеър с кубе Фендер 15ватово с пера калъфи и тн. - 390лв.

2.Стаф комплект с кубе стаг (незнам колко ватово но изглеждаше малко) -290лв.

3.Комплект с китара Ел Торо и кубе 15 ватово на бехрингер -270лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

туко-що го видях това у форума, метни му и ти 1 око.

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=25294

 

/гледай за изтъркани прагчета, дали всички копчета работят и вършат някаква работа. Ако ще купуваш си отдели едно 10-15 минути, да провериш всичко! Нищо, че не можш да свириш, мини всичките прагчета, нали натискаш струната преди всяко и дрънкаш по съответната струна. ... леле какво те поучавам, все едно съм баси купувача, сори ^^' /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.