Jump to content
Българският форум за музиканти

Диана Експрес


Recommended Posts

Здравейте на всички, отдавна не бях вадил песни и онзи ден както си четях форумът видях молба за песента на Диана експрес - Душа. Извадил съм цялата китара без един пасаж от песента (02:19 - 02:23) , всичко друго е там. Песента я извадих адски на бързо и е възможно да съм допуснал грешки от бързане и недочуване, чувствайте се свободни да я коригирате (както повечето от вас ме знаят писането в Гитар Про не ми е силна част така че корекции по времената са просто задължителни :) ). Ако някой има желание може да добави и останалите инструменти и да я завърши!

Поздрави на всички!!!

 

:) Марио :)

 

Линк към таб gp4

Линк към таб gp5

Редактирано от killer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От солото нищо не липсва, липсва един 4 секунден lick (на 02:19 минута започва) който не мога да чуя добре! Иначе всичко друго е тук, а акордите могат да се намерят в "пейсърце".

Поздрави!!!

 

;) Марио B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шефе, прегледах ТАВ-а, но тоя мисля да го пропусна за съвместната колекция. Просто тази песен не ме кефи особено и не ми се захваща. Пък нека и други се изявят. :)

 

Обаче се хванах едно предишно твое произведение да донаправя и смятам, че ще стане много добре. Засега ще го запазя в тайна, но тез дни ще сложа бас и дръмс и ако всичко е ОК до края на седмицата може да имаме ъпдейт. Айде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дааа,много ми хареса, от страшно много време го търся, щото тва е едно от любимите ми сола, от както го свалих в къщи друго не се свири B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може ли да го напиша ?! Все пак се надявам че добре се справих с последните два три таба , та ако нямаш нищо против , пак ще си поиграя с табовете ти :punk_guitar:

@killer

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги съм казвал се радвам когато работим в екип и има хора с желание и време да помогнат.

За мен ще е истинско удоволствие (предполагам не само за мен) да напишеш таб-а!!!

Желая ти успех!

Поздрави :)

 

;) Марио :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен ще е удоволствие да работя пак с теб ... Ама какъв е инструмента след началото на китарата (обой или кларинет) .

пс . I'm Rockman :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се радвам че ще продължим традицията която продължава вече година и нещо!

За съжаление за инструмента след китарата не съм сигурен какъв е и ще се въздържа от коментар за да не кажа някоя глупост .

 

:ph34r: Марио :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Здравей,

опитах се да изтегля файловете, но за съжаление не успях. Страницата не се зарежда. Би ли ми ги изпратил до georgi.enchev76@gmail.com

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.