Jump to content
Българският форум за музиканти

Колко барабаниста/ки сме във форума


Recommended Posts

Здравейте , казвам се Николай Табаков и свиря на барабани от 20 години .

Не знам кои са ми любими барабанисти , защото не слушам музика !

Мразя репетициите , не помня песни и обичам да свиря на живо !

През последните 11-12 години свиря с групата БЛУС ТРАФИК !

Имам едни стари ROGERS , може би са на 68 години !!!!

Това е за мен .

Пожелавам ви САМО МАРЕК !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 101
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Брей много сме :ok: Направих равносметка и досега в тази тема са се записали 60 човека, което не е никак малко :slap: Дори със сигурност сме повече, защото се сещам още за няколко дръмъра, които не са записали :yes:

Засега форума посещават 56 барабаниста и 4 барабастки :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Аз съм Петьо от Стара Загора свиря с групата (Fear of the Dark) свиря накаде от година и половина свиря метал ,но не от най бруталния което ште рече деф и блек . Много се кефя на :Children os Bodom,Rainbow.Deep purple и др. Най важното е да става къпона и тва е .Пожелавам на сички много успехи. :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги дръмери :recourse: казвам се Николай Вълчев, но повечето хора ме познават като Ласи.

Бандите са ми ABRAZURA,SUFFER H,HATE CAMPAIGN.

Любими дръмери: ШОН РЕЙНЪРТ-SINYC,DEATH,AGHORA,ДЕЙВ ЛОМБАРДО,ДЖЕН ХОГЛАН,TOMAS HAAKE-MESHUGGAH..............

Свиря отдавна, но ми остава все по малко време :icon_shithappens: поздрави на всички,продължавайте да подържате любимата си музика.

PS RIP Пепи Славов , Михайл Яланджиев-ЦЪРО.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Аз съм Мартин Димитров и свиря на барабани от 2 мес някъде. Засега мисля. че се справям добре и скоро би трябвало да си сформираме групичка ;):greenball: Любими барабанисти са ми David Silveria, Joey Jordison i Terry Bozzio. Имам за сега комплект Амани. които ще гледам да стягам. пък може и др да си зема :metalist: Мн успехи и всичко най най ;):music336::greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха Доброютри аз съм Мариян Горделев и свиря от 9 години и още съм непрокопсаник.

Редактирано от ANGERDRUMS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Казвам се Илиян и съм от Пловдив. на 18 години съм и от 15 годишен свиря на барабани т.е. от 3 години които не са много но не са и малко. Може да се каже че те са наи- готиния инструмент на който може да се свири(другиоте музиканти да ме извинят де) :greenball:, и с който искам и занапред да се занимавам. Свиря на Tama ArtStar от 96г. мисля, не съм много сигурен с 4 тома, чинели PAISTE и MEINL и фус SABIAN и кардан Tama.Скоро ше сложа и снимка да ги видите.Форума е много як. И продължавайте да свирите хард!

Много поздрави от Пловдив! :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.