Jump to content
Българският форум за музиканти

За наркотиците


Glacierise

Recommended Posts

Пиийтее братя важно е да има биричкаа! :angry:B):D

Пък после след купона - айде по сериозно !!

Сядаш (или ставаш) , хващаш грифа на китарата, и :guitar: ..... :-(:-(:curse: :twisted: ....'till you kill all of the mother-fuckers in your way!!!

Тоя човек, до скоро се ме критикуваше, че много пия.

Са спрях, а то какво стана :blink::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 126
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Хм, аз пил, или под влиянието на каквито и вещества действащи на главата не мога вообще да свиря - само ми се плетат пръстите и ритъма ми бяга...

Чудя се аджеба как са ги измисляли тия работи великите под влияние, ама сигур затова са велики...

и аз съм точно така - пиян или нашушен всичко е на късмет - понякога хрумва нещо много яко, понякога просто не мога нищо да изсвиря. затова и от миналото лято нито съм пушил нито съм пил алкохол. без тях се справям по-добре :-( а великите почти всички са друсали/друсат яко и поркат. ама повечето от великите от 4 до 20 си годишнина примерно са висяли по 12 часа с инструмента и яко свирене.

Ленън я фащавеликата си китара на 16, а Дейв Гилмор е бил май по-дърт и от нас, кога му е било сефтето... :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ник'ви так'виз :blink: .Една-две бири най-много и дотука.Най-добре е преди това секс да е имало и толкова. :angry: И за певците - да не пеят на празен стомах, но и да не са преяли.Нямам против който с к'вото иска да се тъпче и трови, стига да не ми идва на репетиция и да не си уцелва входа за китарата :-( .Или да пада заедно със стойката за микрофона, или както каза колегата peshoy2k - да се заджаса в комплекта барабани.Иначе - freedom да има за всички, ама не и когато от тях зависят или когато ги чакат други хора.Трябва да се научим какво е това жувотно "колектив" и да се съобразяваме с останалите, ако не - да я караме на солови чекии, на наша си отговорност.На това нещо поне театърът ме е научил навремето - да е жив и здрав, че иначе още щях да съм дебил неориентиран*.

 

*сега съм вече само дебил :-(

 

:curse:

кой театър?...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Финален акорд: Дрогите са си химия, аз предпочитам мистиката, която пак си води до химия, ама по-облагородена, по-възвишена...

Номерът на друсането и свиренето: и мои любимци са се тровели и правили "гениални", ама май генианални / пардон/ работи... Истината, братя и сестри, е в адреналиновия шок, в който изпадаш от собственото си изпълнение; останалото е... мучание. С уважение и със здраве :

Ваш Куратор Блюстител Елеганти :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мисля че по-добре да се прави музика било то под влиянието на алкохол и опиати,отколкото да ходиш и да трепеш хора,трошиш спирки и обираш магазини:)MAKE MUSIC NOT WAR

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то ясно, че рок енд рол без наркотици не може.

Все пак, за да съм честен ще ти кажа, че мен точно такива дрогари, дето се наджасват с некфи опиати и полсе правят MUSIC ме нервят, и мноо обичам като се напоркам да им праим WAR по канчетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 стъпки напред 6 стъпки назад

6 хапчета от наште и ще става пак...

...На света има безкрайно много видове маймуни

но точно като Пънчо... няма...

той е изключителен... той... той пише стихове!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе има хора, дето викат, че когато си 'надрусан', измисляш много по-добри неща. Мене лично не ме кефи идеята. А вие как мислите?

Абе ако да измислиш добро нещо е да умреш..... по-добре да си остана с тъпите идеи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе има хора, дето викат, че когато си 'надрусан', измисляш много по-добри неща. Мене лично не ме кефи идеята. А вие как мислите?

Абе ако да измислиш добро нещо е да умреш..... по-добре да си остана с тъпите идеи.

Бе не е баш така! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора относно темата имам да кажа няколко неща....Много съм съгласен че не трябва да се свири под каквото и да било влияние....щото не се получава свирене а блъскане по инструмента докато ти писне....относно тревата - не знам...имам приятели които са толкова набутани с тая "тревичка", че мирогледа им стига до "кога ще се напушим пак" а това е гадно...относно великите музиканти....хора моля ви се малко по-голяма интуитивност и информираност да има.....аз сам невероятен фен на т. нар. Сиатълска музика или по-известното Грънч свирня....Alice in Chains, Nirvana, Bad Religion.....и още много невероятно интуитивни към нещо ново тогава музиканти....като разгледаме случаите на Кърт(вокала на Нирвана) и Лейн Стейли(алис ин чейнс)...какво да кажа....двама невероятни таланти на които колкото им пречат наркотиците толкова и им помагат...обаче май повече им пречат...щото идеята за музиката им идва от начина на живот без наркотици...от тежките времена в Сиатъл, от безпаричието....ако не бяха посегнали кам хероина нямаше ей сега на 5 април да лепа никролозите им по Старозагорските улици...с тяхната смърт си отиде една култура (особено на Лейн)...и само заради тъпата дрога....иначе хора свирете...музиката е най-готиния наркотик(след секса разбира се) :lol::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора относно темата имам да кажа няколко неща....Много съм съгласен че не трябва да се свири под каквото и да било влияние....щото не се получава свирене а блъскане по инструмента докато ти писне....относно тревата - не знам...имам приятели които са толкова набутани с тая "тревичка", че мирогледа им стига до "кога ще се напушим пак" а това е гадно...относно великите музиканти....хора моля ви се малко по-голяма интуитивност и информираност да има.....аз сам невероятен фен на т. нар. Сиатълска музика или по-известното Грънч свирня....Alice in Chains, Nirvana, Bad Religion.....и още много невероятно интуитивни към нещо ново тогава музиканти....като разгледаме случаите на Кърт(вокала на Нирвана) и Лейн Стейли(алис ин чейнс)...какво да кажа....двама невероятни таланти на които колкото им пречат наркотиците толкова и им помагат...обаче май повече им пречат...щото идеята за музиката им идва от начина на живот без наркотици...от тежките времена в Сиатъл, от безпаричието....ако не бяха посегнали кам хероина нямаше ей сега на 5 април да лепа никролозите им по Старозагорските улици...с тяхната смърт си отиде една култура (особено на Лейн)...и само заради тъпата дрога....иначе хора свирете...музиката е най-готиния наркотик(след секса разбира се) :lol::godbless:

I agree.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

max paine - Ами човече, до голяма степен си прав, но едва ли ако не бяха наркотичните преживявания на Лейн Стейли, албумът "Alice in Chains" щеше да звучи толкова мрачно и психиделично, също така и текстовете... а мен точно това ме пленява в него.

 

И все пак за никой друг музикант не ме е толкова яд, че си съсипа живота и таланта :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........ и все пак музика на асид ....... хехехе ......sweet.... голям купон си е ..... затваряш се цял уийкенд в студиото и си правиш купончето :godbless: ако мойехс и малко 2cb (или к) да вкараш става даже по-интересно ......

 

 

Я стига сте умували кой какво трябвало да прави.... като не му изнася на някой може да се е** .... всеки има право да прави каквото си иска с живота си ....

 

... или по-добре я изтрийте тази тема...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и Ленън, Макартни, Джагър, Ричард, са се блъскали яко, ама най-хубавите им неша не са правени под наркотично влияние... А и е хубаво, че спряха, та да напишат още нещо добро; което Хендрикс, Морисън, Джоплин, Муун, Бонам, Стив Кларк, Сид Барет, и другия, Вишъс, Пийт Уилис /то и поркането.../ , Кобейн , Духи, Чаво от Спринт, - да продължавам ли, не успяха.

Нема да стигне мястото и за хилядите тъжни пичове без воля, дето са се пуснали по пързалката. Бах смъркал ли е? Май не. :exclaim:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.