Jump to content
Българският форум за музиканти

За наркотиците


Glacierise

Recommended Posts

Абе има хора, дето викат, че когато си 'надрусан', измисляш много по-добри неща. Мене лично не ме кефи идеята. А вие как мислите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 126
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За съжаление май именно така са се родили доста от най-издържалите времето класики в днешната музика (леле какво клише сътворих). Иначе и аз мразим. Едно време един китарист ми идваше напушен на репетиция и ядеше палки по главата редовно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе има хора, дето викат, че когато си 'надрусан', измисляш много по-добри неща.

Те така си мислят. :)

Абе не вярвам аз, че е необходимо да си надрусан, за да направиш нещо гениално... Ако вдъхновението си е в теб ще стане и без дрога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то дали ще си напушен или пиян за мен е еднакво дразнещо. даже при алкохола има повече вероятност да пострадат околните - колеги, взаимоотношения, публика, работодател и т.н. СПОРЕД МЕН.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм твърдо против алкохола и твърдите наркотици, защото са много вредни :) , но определено не съм против MJ :green: Естествено без да се прекалява!!! :exclaim: Но мисля че падат доста граници и правила за компазиране като си напушен! А това определено е добре, защото все пак абсолиутно всичко е измислено, всеки тон, всеки преход и всяка прогресия е изсвирена и измислена! И господари на ефира което и парче да хванат, ако се поразтарсят ще му намерят аналог в миналото!!! Естествено аз не се напушвам с идеята да композирам или да ходя на репетиции, просто съм забелязал че когато си напушен получаваш доста интересни и оригинални "факсове"!! :) Но при всеки е различно, аз нямам нищо против MJ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, аз пил, или под влиянието на каквито и вещества действащи на главата не мога вообще да свиря - само ми се плетат пръстите и ритъма ми бяга...

Чудя се аджеба как са ги измисляли тия работи великите под влияние, ама сигур затова са велики...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, аз пил, или под влиянието на каквито и вещества действащи на главата не мога вообще да свиря - само ми се плетат пръстите и ритъма ми бяга...

Чудя се аджеба как са ги измисляли тия работи великите под влияние, ама сигур затова са велики...

и аз съм точно така - пиян или нашушен всичко е на късмет - понякога хрумва нещо много яко, понякога просто не мога нищо да изсвиря. затова и от миналото лято нито съм пушил нито съм пил алкохол. без тях се справям по-добре :D а великите почти всички са друсали/друсат яко и поркат. ама повечето от великите от 4 до 20 си годишнина примерно са висяли по 12 часа с инструмента и яко свирене.

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По онова време всички са друсали! И то от всичко, по много!!! :exclaim: :exclaim: :exclaim:

Те затова повечето сега са на тва дередже... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.