Jump to content
Българският форум за музиканти

Добре ли е да си на самоучител?


Recommended Posts

Смятам да започна сам да уча да свиря на акустична китара.Добри ли са книгите които продават.И дали има в интернет добри акорди,табове и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интернет ще намериш всичко. Или хайде, почти всичко!

Но ако си решил да се занимаваш сериозно с китара - насочи се към човек с опит - демек учител ;)

Ако е само за собствен кеф и си мотивиран - ще се справиш и сам с книжките и табовете в нет-а, но в един момент "спираш" - оставаш на едно ниво и дотам. Другите свирят, ти подрънкваш :huh:

Освен това, лишавайки се от преподавател, удвояваш времето за постигане на какъвто и да е напредък!

Успех и вземи решение, според това, какво искаш да правиш!

 

П.П

 

Моето мнение е на база собствен, горчив опит :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси!Значи реших го ще ходя на уроци за 1-2 месеца поне да напредна малко.Но за да съм малко подготвен искам да знам някой от акордите и ми трябват основните.Ако може да ми ги кажете или някой линк.Имам предвид да се запозная със А B C D E F акордите ако има тези букви де. :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси!Значи реших го ще ходя на уроци за 1-2 месеца поне да напредна малко.Но за да съм малко подготвен искам да знам някой от акордите и ми трябват основните.Ако може да ми ги кажете или някой линк.Имам предвид да се запозная със А B C D E F акордите ако има тези букви де. :):recourse:

 

аз имам едно тхт със акорди....искаш ли го?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да ми ги кажете или някой линк.Имам предвид да се запозная със А B C D E F акордите ако има тези букви де. :greenangel::metalist:

 

 

Първо потърси тук, във форума - огледай се из разделите и ще намериш съответните теми! Например тук и тук. Това се сещам на прима виста.

Предполагам, че се справяш с английския, така че следващата ти стъпка може да бъде "google" :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Хей! Хич не му мисли! Прави каквото си решил, и аз съм като теб. Не че не искам, но нямам време за уроци И по това. Докато го правим от сърце и ни доставя удоволствие, нищо друго не ни трябва (дори да използват "произвединията" ни за разпръскване на тълпи при масови безредици ;) ) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интернет, можеш да намериш доста неща, но най-добре е да отидеш на професионален учител, който да те научи поне на най-основното!!! Поне задължително при учител трябва да научиш, правилната постановка, ноти, акорди и тяхните обръщения и .т.н.

А за интернет намерих ето този сайт: http://www.fenderplayersclub.com/pdfs/less...e_combining.pdf , който се надявам поне с нещо да ти помогне!!!

 

УСПЕХ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.