Jump to content
Българският форум за музиканти

Angerpoint - Новото Метъл Mp3


Recommended Posts

ОК !

сега изтеглих 3 mp3 на Vendetta от Аvtora.com

(Отварям скоба ,4е говоря само за Саунда и Ка4еството на продукцията, а не за стила и свиренето на самите банди)

 

така , сравних Vendetta s Angerpoint , така както после сравних ниаколко песни от новите албуми на SOAD,Biohazard,Slipknot,Killswitch Engage i t.n.

 

Изводите,които си направих са ,че всеки зву4и добре, но няма 2 албума които са с еднакви Параметри на Звука и неговата компресия.

Така че,господа Математиците правещи Микс и Мастер по книжки ,зеебете книжките и "почуствайте силата" :D

И спрете да ми давате акъл,щото Не Съм ви питал ! :stop: :)

Музиката е изкуство- не е математика и физика!

 

P.S. Пуснах линк към песента на Angerpoint , само за да ги представя,защото това е нова Непопулярна Банда,която почва Обещаващо добре.

 

Не съм ви искал мнението как да направя това или онова !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Това което си свалил е отпреди 3 години, аз говорех за албума, не за демото.

 

Не съм ви искал мнението как да направя това или онова !

 

А това отдавна можеше да го напишеш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и китарата ми е Washburn някъв си Нуно Бетенкорд модел :)

Първото Е марката, второто Е китариста - комбинацията е една от най-добрите концертни китари ever.

 

пс. Бетънкор'т' е бре.

ппс. хехе така и така всеки си пише за кво'т си иска и кво'то го боли в тази тема :D

айде със здраве ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елате при мен всички!!! Аз съм професор по звук!!! Нема проблем

моя саунд е най якия на света :green:

Къде , бре?

Ей, много нерва, много кеф; хубаво, че има ръжда в боя :exclaim:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:read:  Със никой, който представя добро качество на композиция и звук - не съм се заяждал.

Идеята на това представяне на песни е хората да разберат и видят грешките си за да ги оправят и да предложат по-добре продукция след това. По принцип на всеки срещнат можеш да пуснеш нещо и той да ти каже "абе това не става" или "това е супер човече!" - зависи от разбиранията му за музика, стилови предпочитания, настроение и т.н.. Само, че това с нищо не би помогнало на въпросния човек да подобри качеството на продукцията си. Да не се "заяждаш" само с тези, които имат "добро качество" е абсолютно същото. Ти с нищо не помагаш на тези с лошото качество освен, че ги дразниш, а на тези с доброто качество - няма нужда да им помагаш защото те явно вече си знаят. Има хора, които доста пазят знанията си за да не им открадне някой занаята. Вероятно доста време си ги събирал и не искаш да има хора, които разбират толкова колкото теб, че дори и по-малко. Може би така си чешеш и его-то като виждаш какви "бездарници" пускат музика тук. Само, че тези хора са тук за да научат нещо и да споделят нещо а не да слушат "заяждания". Ако се кефиш на това колко си велик в сравнение с хотрата, които сега прохождат в тази област е тъпо! Разбира се ти си решаваш какво да правиш в този форум. Аз си мисля, че от заяждане ти нямаш полза, нито този с който се заяждаш. Ако целта ти е да покажеш колко си велик а другите нищо незнаят - пак не става защото никой нищо незнае за теб. Още повече, че с тези критики не демонстрираш знания а са си чисто заяждане. Само, че запомни едно от мен. Колкото и да ти е неприятно хората ще научат нещо от тук! Със твоите заяждания или без тях. Ако помогнеш на някой ще ти бъде благодарен за цял живот. Ако му се подиграваш - печелиш враг.

Изборът си е твой!

:headbang:

Само ще припомня, че и вашето модераторско отношение- не на всички- е снизходително-присмехулно към не съвсем вървелите в ПиСи бранша; така че можем всички да го прочетем това ъгейн :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Елате при мен всички!!! Аз съм професор по звук!!! Нема проблем

моя саунд е най якия на света  :green:

Къде , бре?

Ей, много нерва, много кеф; хубаво, че има ръжда в боя :exclaim:

:ph34r: :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.