Jump to content
Българският форум за музиканти

Angerpoint - Новото Метъл Mp3


Recommended Posts

@Боян - това че се радваш да ме дразниш показва какъв човек си. Ти и без това май само да се заяждаш влизаш във форума (музикант :cheers: ). Много ценен кадър си :happy:

 

Критиката ти може наистина да е основателна и аз нямам нищо против нея. Напротив, даже е хубаво да посочваш грешките на другите. Но имам много против начина, по който го правиш. Можеш просто да кажеш "Пич тука това според мен не е добре, що не пробваш еди как си, тук това не ми харесва, еди кво си не му е наред....." Нарича се конструктивна критика. Твоето е заядлива критика :cheers:

 

За пореден път обиждаш и потребителите на форума - щом не ти харесва защо влизаш? Аааа да, забравих - за да се заяждаш. Похвално :ph34r:

И преди да си пуснал нещо свое е малко трудо хората да уважават мнението ти, още повече че е заядливо.

 

Няма да продължавам спора. Както каза Налбантов нека музиката да е на първо място. Пък и след нея има мноооого неща, които стоят преди това да ти се дразня на мненията и да ти обяснява защо.

 

:guitar:

:read:

 

Сериозно:

На някои от потребителите тук съм помагал чрез ЛС. Така съм преценил - така съм направил. Има и такива, обаче, които изтъкват мними знания, възможности... е, главно с тях се заяждам. Има такива хора, които опитват да заблуждават останалите поради някакви си техни лични причини.

 

:read: Със никой, който представя добро качество на композиция и звук - не съм се заяждал.

 

:idea: Дано сега разбереш.

 

За заяждане, ако държиш, съм насреща.

 

Тва е.

 

 

 

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А защо въобще трябва да се заяждаш? Нали знаеш - който сее вятър - жъне бури!

Надменността не предизвиква уважение :cheers: Добре изказаната, компетентна и обоснована критика може да го направи :idea:

Редактирано от AXE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяко мнение, критикуващо подателя на предишното, би могло да изглежда като заяждане. :happy:

:ph34r: Аз съм си малко злобар де, настроен съм отрицателно към тези, които мислят създаването на музика за един много лесен процес - тук сме се наслушали на демота с големи претенции и на големите приказки. :cheers:

 

На мен основната работа ми е свързана със създаването на муз. продукция и не понасям дилетантите. Е че по- рязко се изказвам понякога...

Е, сори :cheers:

Който не му аресва -да не чете, както казва един колега от форума.

 

Със здраве.

 

 

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Боян

Не е така, пич :happy:

Ако мога да перифразирам Буда(ако не се лъжа :cheers: ):

"На който не му харесва да не чете" и скоро никой нищо няма да чете.

 

Вместо това е по добре всеки да ограничава нещата, които дразнят останалите, за да може тук да е приятно и полезно :ph34r:

 

 

 

Айде със здраве :cheers:

 

 

 

[до модераторите] :green: - знам че сме офтопик(сори за което), но мисля че разговора беше полезен. Мисля че би бил полезен и за други хора, така че ако прецените може да го сложите в Говорилнята [/до модераторите]

Редактирано от AXE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Sturmfuhrer

Е има си норми бе Фюрка, правила си има, звукозаписът е наука. Добрият звук си има параметри.  Да прави човека квот` си  иска. Ама да не се пише студио. Щото не е.

 

 

@Corsair

 

:read:  Не нам само как ше дигнеш вътрешната мощност до - 9 dB, min и max sample value ще са ти на 100 %, без да направиш кривня; Нас*ал си всякаква динамика.

 

:ph34r:  и си седнал да умуваш, че тъй ти харесвало... Добре, въпрос на вкус да е;  :beer:

Ама по - вероятно да е нисък критерий, липса на знания и слабо чувание. Може и да пропускам нещо.

Е поне в тоз форум няма да си сам - има още трима - четирима таквиз великани.

Господин БоянЧо !

Айде пусни една Метъл Песен,която си записал ,смесил и мастерирал да Чуем и Видим Твоите Възможности,Знания и Творения!

 

Не ми Говори неща,които ги пише в Учебниците!

 

Ако искаш да ти пратя Angerpoint в Твоето Студио да запишат същата песен и да си ги смерим после?! :blink:

 

:cheers::cheers::happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Sturmfuhrer

Е има си норми бе Фюрка, правила си има, звукозаписът е наука. Добрият звук си има параметри.  Да прави човека квот` си  иска. Ама да не се пише студио. Щото не е.

 

 

@Corsair

 

:read:  Не нам само как ше дигнеш вътрешната мощност до - 9 dB, min и max sample value ще са ти на 100 %, без да направиш кривня; Нас*ал си всякаква динамика.

 

:ph34r:  и си седнал да умуваш, че тъй ти харесвало... Добре, въпрос на вкус да е;   :beer:

Ама по - вероятно да е нисък критерий, липса на знания и слабо чувание. Може и да пропускам нещо.

Е поне в тоз форум няма да си сам - има още трима - четирима таквиз великани.

Господин БоянЧо !

Айде пусни една Метъл Песен,която си записал ,смесил и мастерирал да Чуем и Видим Твоите Възможности,Знания и Творения!

 

Не ми Говори неща,които ги пише в Учебниците!

 

Ако искаш да ти пратя Angerpoint в Твоето Студио да запишат същата песен и да си ги смерим после?! :blink:

 

:cheers::cheers::happy:

Корсар, кво лошо казах ?

 

Правиш грешки, това казах. Не е лично, не те познавам. Ама не ти е добър крайния резултат. Пък се водиш студио притежател.

 

Горе вече ти писах защо. Сега кво, да повтарям - нема сми. Ако искаш - чети , ако искаш - недей. Или иди поне някой да ти покаже кое как се прави. Няма кво да се обиждаш.

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:read: Не нам само как ше дигнеш вътрешната мощност до - 9 dB, min и max sample value ще са ти на 100 %, без да направиш кривня; Нас*ал си всякаква динамика.

В тази музика кривнята не пречи много, да не кажа, че помага за звука :cheers:. А пък и стила е един динамичеееен :cheers: .

На мен не ми харесва липсата на мощност в по-ниските честоти и самия дисторжън, което е по-скоро въпрос на вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:read: Със никой, който представя добро качество на композиция и звук - не съм се заяждал.

Идеята на това представяне на песни е хората да разберат и видят грешките си за да ги оправят и да предложат по-добре продукция след това. По принцип на всеки срещнат можеш да пуснеш нещо и той да ти каже "абе това не става" или "това е супер човече!" - зависи от разбиранията му за музика, стилови предпочитания, настроение и т.н.. Само, че това с нищо не би помогнало на въпросния човек да подобри качеството на продукцията си. Да не се "заяждаш" само с тези, които имат "добро качество" е абсолютно същото. Ти с нищо не помагаш на тези с лошото качество освен, че ги дразниш, а на тези с доброто качество - няма нужда да им помагаш защото те явно вече си знаят. Има хора, които доста пазят знанията си за да не им открадне някой занаята. Вероятно доста време си ги събирал и не искаш да има хора, които разбират толкова колкото теб, че дори и по-малко. Може би така си чешеш и его-то като виждаш какви "бездарници" пускат музика тук. Само, че тези хора са тук за да научат нещо и да споделят нещо а не да слушат "заяждания". Ако се кефиш на това колко си велик в сравнение с хотрата, които сега прохождат в тази област е тъпо! Разбира се ти си решаваш какво да правиш в този форум. Аз си мисля, че от заяждане ти нямаш полза, нито този с който се заяждаш. Ако целта ти е да покажеш колко си велик а другите нищо незнаят - пак не става защото никой нищо незнае за теб. Още повече, че с тези критики не демонстрираш знания а са си чисто заяждане. Само, че запомни едно от мен. Колкото и да ти е неприятно хората ще научат нещо от тук! Със твоите заяждания или без тях. Ако помогнеш на някой ще ти бъде благодарен за цял живот. Ако му се подиграваш - печелиш враг.

Изборът си е твой!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:read:  Не нам само как ше дигнеш вътрешната мощност до - 9 dB, min и max sample value ще са ти на 100 %, без да направиш кривня; Нас*ал си всякаква динамика.

В тази музика кривнята не пречи много, да не кажа, че помага за звука :cheers:. А пък и стила е един динамичеееен :happy: .

На мен не ми харесва липсата на мощност в по-ниските честоти и самия дисторжън, което е по-скоро въпрос на вкус.

Който тотално се различава с моя :cheers: :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По въпроса със 9-те db прилагам няколко screenshot-a

Biohazard

Biohazardscr.jpg

За жалост е от mp3-ка, ето обаче screenshot от съвсем наскоро излезналия от graffitti studio албум на Vendetta, от оригинално CD:

Vendettascr.jpg

 

Ето и scrshot за песента, към която дадох линк

Fyeld - Syco Level

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.