Jump to content
Българският форум за музиканти

Имате ли една програмка


Recommended Posts

Някой от вас има ли програмата за конструиране на сет(като КитБилдър),ама с реални снимки на чинели,барабани,кожи дори и палки DF KitConstructor II? Има и линк към нея: http://mitglied.lycos.de/Gerulat/DD/Test.html ,ама винаги,когато се опитам да я изтегля винаги ми тегли някакво архивче с размери 7,68 КБ и естествено ми изписва,че архива е или повреден или нереален.Ако някой я има и я е качил в някой сайт за ъплоудване на файлове или където и да е,моля да даде линк.Скрийншот:

KC2.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Излиза ми предложение да си тегля някакъв туулбар:All download slots assigned to your country (Bulgaria) are currently in use. Please try again in a few hours or install the Megaupload Toolbar for immediate access - with the toolbar installed, there are no more slot limitations for you!The Megaupload toolbar was developed to make your uploads

faster and more convenient. It is available to all Megaupload users free of charge.

 

@THE INEXORABLE,имаш ли я тази програма?

Редактирано от drummer_93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти.

Току-що си дръпнах програмката-работи.За да можеш да я свалиш ти трябва да инсталираш Megaupload Toolbar.И след това отвори линка в internet explorer.От там можеш да я дръпнеш.Аз мога да ти я пратя, но е 41МB и това ще ми отнеме няколко мейла (нали на abv има ограничение...).Ако не се справиш-пиши,ще ти я пратя.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аз вече се сдобих с тази програмка,благодарение на YtseJam :) Много е яка.Ето какви сетове "сътворих" с нея:

Studio Set

studiokit.png

Stage Set

stageset.png

 

P.S: Който я има да поства сетовете,които е направил с нея :)

Редактирано от drummer_93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

drumvarna,всички тези сетове са пълна измислица :happy: Дори и да съм фрашкан с пари няма да си купя нещо такова.Просто се заиграх с програмката-това е :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз това видях:

http://www.fxpansion.com/index.php?page=1&tab=1

струва ми се ноо прилична :)

кажете коя пр.е по-добра

 

BFD-то е най приличният виртуален дръмер който съм ползвал !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.