Jump to content
Българският форум за музиканти

Fat Whitechiefs-прогресив метал


Recommended Posts

Парчетата като композиция ми звучат доста добре. Не съм голям спец по звука ,но барабаните нещо ме дразнят и аз не знам какво/повече високи или малко ниски и странен саунд/-лично мнение. Басът също ми е слаб и без ниски. Може и да е от моята техника. Вокалът звучи много приятно и китарите също. Не знам дали са взавършен вариант /в смисъл смесване и мастериране/ ,но бих приел и такава концепция като завършена. Творецът най-добре знае. Продължавайте в същия дух. Успех. :dance:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчетата като композиция ми звучат доста добре. Не съм голям спец по звука ,но барабаните нещо ме дразнят и аз не знам какво/повече високи или малко ниски и странен саунд/-лично мнение. Басът също ми е слаб и без ниски. Може и да е от моята техника. Вокалът звучи много приятно и китарите също. Не знам дали са взавършен вариант /в смисъл смесване и мастериране/ ,но бих приел и такава концепция като завършена. Творецът най-добре знае. Продължавайте в същия дух. Успех. :coolp::)

Fashion Благодаря ти за мнението.Според мен наистина в песента Hunter of dreams има проблем с барабаните , но мисля, че в другите две песни сме го отстранили. :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):surprise::coolp:

На мен много ми харесват парчетата. Браво, група - много се кефя :) С удоволствие бих си купил албум.

Имам някакви проблеми с мп3.цом. И успях да чуя началото на всички песни и цялата Master Joe (която свалих от другаде - май от Гаро метъл нюзлетер...).

 

 

п.с. Върху звукът, според мен, може да се поработи - барабани, китари, вокалите и микса по-точно. Все таки това е индивидуално виждане на групата/продуцента (ако има такъв) така че не е толкова съществено. Музиката е по-важна за мен специално. Суперб :thumbs_up::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):punk_guitar::)

На мен много ми харесват парчетата. Браво, група - много се кефя :) С удоволствие бих си купил албум.

Имам някакви проблеми с мп3.цом. И успях да чуя началото на всички песни и цялата Master Joe (която свалих от другаде - май от Гаро метъл нюзлетер...).

 

 

п.с. Върху звукът, според мен, може да се поработи - барабани, китари, вокалите и микса по-точно. Все таки това е индивидуално виждане на групата/продуцента (ако има такъв) така че не е толкова съществено. Музиката е по-важна за мен специално. Суперб :thumbs_up::)

:thumbup:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за музиката като цяло! Страшно ми хареса, съвсем честно. Специални поздрави за вокала!

Много са раздвижени парчетата, определено са ми приятни за слушане. Не съм достатъчно грамотна в авторстването на аранжимент, затова се изказвам по-скоро като слушател.

За звука - мисля, че може да се пипне.

Да пишете ако имате участия в София.

Успехи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Музиката е екстра :hysterical:

Само че барабаните и клавирите много ми избиват на миди :hysterical:

Иначе кефите :metalist:

Благодаря Ви за мнението, ми ще трябва да пипнем саунда, а за клавирите писали сме ги с другия китарист

Сега търсим клавирист ама все не можем да намерим. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Музиката е екстра :lol:

Само че барабаните и клавирите много ми избиват на миди :lol:

Иначе кефите :pray:

Благодаря Ви за мнението, ми ще трябва да пипнем саунда, а за клавирите писали сме ги с другия китарист

Сега търсим клавирист ама все не можем да намерим. :pray:

:pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.