Jump to content
Българският форум за музиканти

Pod Xt или Pod Xt Pro


fernandes

Recommended Posts

Решил съм да се обзаведа с едно от двете. Въпроса ми е дали си заслужава да взема по-скъпата (pro) версия. И какви са и предимствата пред другата. Като гледам разликата е основно в in/out-s. Дали, според вас , си заслужава двойно-по скъпата цена ? Процесора, засега, ще ми трябва предимно за recording.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че си разгледал сайта им, а тук има някои отговори FAQ

Всички продукти на LINE6 - PODxt, PODxt LIVE и PODxt PRO се ъпдейтват с допълнителни MODEL PACKS

Останалото, както вече знаеш е в изходите... и че за PODxt и PODxt PRO ще ти трябва и допълнителна педалиера за контрол и удобство... зависи от твоите предпочитания, какво използваш в момента и прочие...

По такива причини аз предпочетох PODxt LIVE, сложих му допълнително MODEL PACKS, и въпреки че засега го използвам за рекординг съм подсигурен и за живо. :huh:

Също така зависи и откъде ще си ги пазаруваш....Europe или USA ....?

Но каквото и да решиш - няма да съжаляваш с LINE6 :greenangel:

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Мерси за отговора! Питам, защото трябва да реагирам доста бързо и нямам много време да се поровя по обстойно в нет-а:huh:

Редактирано от fernandes
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха! Тука взехме да се събираме Line 6 Team :huh:

ако цената не те притеснява, вземи си Про, но ако не държиш на всичко екстри за модела, а финансите са ти органичени - стандартната версия ще ти свърши същата работа. Не искам да звуча като лаик, но реално е Toneport UX2 който е за 135 бр.паунда върша същата работа, въпреки че имам и Line 6 PODxtLive, но pod-a го ползвам когато свиря наживо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

edgecrusher е прав за TONEPORT UX2 :thumbs_up: ...не само като цена, но

и възможността да имаш повече входове - микрофонни, линейни ....

Имам и двете (PODxt LIVE и TONEPORT UX2) и ако мога да ти бъда полезен в избора за повече яснота - пиши ми на Л.С.

 

\m/ United! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.