Jump to content
Българският форум за музиканти

практис ампове


rado

Recommended Posts

някой може ли да изкаже мнение, кой от тия практис ампове е най-добър. смятам да се обзаведа с един

 

BEHRINGER - GX 108

Fender - Frontman 15G или 15R

PEAVEY - Rage 158

CRATE - GT15R

 

 

:think: :think: :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш късмет и попаднеш на свястна бройка Берингер! :headbang: ...че имат, милите, проблем с качеството, но съотношението цена/екстри е най-добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве и аз ще се обзавеждам с фендер..така че него ти препоръчвам бех пуснал тема за тоя амп може да поровиш и да прочетеш туй унуй аре :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш късмет и попаднеш на свястна бройка Берингер! :headbang: ...че имат, милите, проблем с качеството, но съотношението цена/екстри е най-добро.

ти да не имаш лош опит с техни продукти. знеш ли как са със сервизирането

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес един приятел ми каза че ще си купува GX108 нов за 120 лева .... е трябва да призная че като цена/качество тва няма биене.Аз имах такъ и за блус се е утрепало .... не нужно да му слагаш камиончета разни .... рпосто кърти .... едно че свири доста силно то има и много екстри , като изход за слушалки , допълнителен изход към пулт или за запис , има и линеен вход ..... е за 120 лева кой ще предложи нещо по добро.Пък и да ви кажа на външен вид е яко .. поне на мен ми харева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш късмет и попаднеш на свястна бройка Берингер! :headbang: ...че имат, милите, проблем с качеството, но съотношението цена/екстри е най-добро.

ти да не имаш лош опит с техни продукти. знеш ли как са със сервизирането

имам :headbang:

един усилвател ми правеше известни проблеми при определени ситуации. Няма проблем да го вземат да го оправят, въпроса е че проблемите се оказаха "по дизайн" такива и зат'ва го продадох. (Суитча е доволен обаче) :headbang:

Чат пат има и случаи когато определени компоненти сдават багажа, щото за да струва 120 кинта има причина все пак...:headbang:

Но усилвателчето си струва кинтите отвсякъде!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз имам peavey rage и съм много доволен, така че като гледам тук май получи добри думи за всички ампове от изброените :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.