Jump to content
Българският форум за музиканти

Collaborate Project


Recommended Posts

абе аз лично не участвам в тоя проект, обаче пичовете, които пишат във форума ми/ни :cheers: свирят, а те са участници и в този форум - това са switched, sturmfuhrer, митака (асеновград - не му знам тукашния ник), вальо от чикън сууп и достормент и сънчуто :) може и да има такава тема, въпреки, че аз се порастърсих и не открих.. ами така де, коментирайте - http://metal-world.info/mp3/MetalWorld.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох... добри времена бяха :headbang: Това го правихме преди година... или повече не помня, ама стана много интересно :headbang: Прогресив хардкор :)

 

ох :)

Редактирано от Sturmfuhrer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе карай да върви, кой ти се впряга за дребни грешчици важното е че кърти брат не съм метал ама от време на време така ме тегли яко жица хахааааа тва отприщи зверо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре звучи!

...но,Може и по-добре ;)

 

Стила е интересен ;)

Споделете подробности къде и как е записвано!

 

На Верен път сте !

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

peshoy2k, радвам се много, че ти е харесало ;) Правенето му беше страшно забавно и благодарение на него изобщо се научих да свиря (сериозно).

 

BlackCorsair, ами... преди време (около година) във форума на www.metal-world.com се събрахме доста хора, които свирят и така... Налбантов реши да запишем нещо разни пичове от форума. Отзовахме се аз, switched и Вальо (и тримата в момента свирим в група DistormenT - www.distorment.cjb.net).

 

И така след като switched и Налбантов направиха яката рифовка и солата аз и Вальо направихме барабани и тн...

 

Записите са правени 100% ВКЪЩИ като лично аз разполагах с бас Tension, записани напълно директно в компа. Китариста да си каже той с какви неща, а гиъра на Налбантов можете да видите на www.nalbantov.info.

Песента си беше абсолютна шега общо взето, защото бях свирил за първи път на бас 2-3 месеца преди това.

 

На Верен път сте !

Успех!

 

Хех на практика втора песен по този проект надали някога ще има. Налбантов се цели много по-високо ;) за което ;)

 

А другите трима човека от проекта свирим в DistormenT. Дори точно сега се връщам от наш концерт в О!Шипка ;)

 

Само да вметна, че целият микс и семплираните барабани са дело на Налбантов. Вальо написа партиите (не помня всички или част от тях, но определено са яки).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

упс само лека поправка... аз не съм участвал в този проект (както xSKACOREx спомена :wacko: поздрав с ТойДолз - Сод дъ Неибърз, бтв, мен), е зат'ва е здрава и корава работа и кърти мифки :lol::wacko:

:wacko:

Редактирано от synchu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ..и аз тепърва почвах да свиря като го измислих рифа, с който почва песента. Не помня дали бях със сегашната си китара (Stagg I300)или със предишната ..ъм..Roytek нещо си копие на стратокастър, single coil -> DOD Grunge -> Софтуерна емулация и допълнително бъзикане от nalbantov. Мдам, яка е песента макар и толкова стара :violin: . ЕТО ТЕЗИ сола на митака ме кефят !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе верно е маниашко.

:beer:

И качеството е много добро.

Е на ей такива ритъм китари би ми харесало да слуашам по често Налбантов :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да бе верно е маниашко.

:godbless:

И качеството е много добро.

Е на ей такива ритъм китари би ми харесало да слуашам по често Налбантов :headbang:

Е некой нема ли да каже нещо за баса? :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да добавя.

Любимата ми музика е ...или беше ...незнам вече :godbless:

 

Алкатраз

Пойзън

ВайтСнаке

Бон Джови

Уингър

 

 

Реб Бич

Вай

Сатриани

Малмст

Дж. Норъм

Ричи Котзен

 

и т.н...

 

Та затова такива рифове скоро няма да чуете :twisted:

А и рифа в интрото и на другитеподобни по звук места е дело на младото поколение

 

От тех търси повече таквис неща :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре звучи!

...но,Може и по-добре :(

 

Стила е интересен :godbless:

Споделете подробности къде и как е записвано!

 

На Верен път сте !

Успех!

Записвано е на майтап за загряване душите в студените зимни вечери.

Средства - Вамп2 - Семпли и тва е. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.