Jump to content
Българският форум за музиканти

Epilogue


BlueZone

Recommended Posts

С риск да стана досаден, ще пусна още едно старо парче да се изяви някой на него. Тоя път обаче пеенето като мелодия и текст (ако има нужда от такъв) ще бъде абсолютно изцяло по усмотрение на пеещия, тъй като композицията е авторска. Това е, така да се каже, един вокален джем. Айде дерзайте:

 

Epilogue

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ето един опит: потърсих първо мнението на автора и задължително ще го взема предвид в преработката, но нека и други хора да кажат - особено ако нещо боде слуха, да му свием перките малко в една следваща версия :huh:

 

epilogue (alive)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Chrysalid, страхотна композиция. Пиано-баровете ще се избият за нея. Пази си адреса, 'щото девойките от първите маси ще започнат с писмата:)

 

Роня, приказно е. Срам ме е да пусна моята версия, но понеже ти ми даде идеята да драсна гласче тук, се престрашавам :whistle:

 

Come Closer (Epilogue) /vocals by JD/

Редактирано от J D Fortune
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

J D Fortune - браво човече!

Жестоко е станало. :)

 

Направо да се просълзи човек...

 

 

Ако имаш трак само с пеенето - драсни едно лс да се разберем да ми го дадеш да го понапудря малко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

J D Fortune - браво човече!

Жестоко е станало. :headbang:

 

Направо да се просълзи човек...

 

 

Ако имаш трак само с пеенето - драсни едно лс да се разберем да ми го дадеш да го понапудря малко :hooray:

 

 

10x, man :headbang:

 

Нямам отделен трак с гласа, защото (не се смейте!) записвам на един ужасен комп с микрофона от слушалките на Саунд Рикордъра... :headbang: Ако ти имаш идея къде и как да се запише по-качествено гласчето, пиши - на линия съм!

 

Поздрави и много успех със следващите проекти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
С риск да стана досаден, ще пусна още едно старо парче да се изяви някой на него. Тоя път обаче пеенето като мелодия и текст (ако има нужда от такъв) ще бъде абсолютно изцяло по усмотрение на пеещия, тъй като композицията е авторска. Това е, така да се каже, един вокален джем. Айде дерзайте:

 

Epilogue

 

Аз съм нова тук. Разходих се из този ъгъл на форума и това ми легна на сърцето. Може би вече и авторът го е забравил, но на мен темата ми хареса и, хей какви си сътворих:

 

http://media.putfile.com/Epilogue-Pesnichka

 

Очаквам включване...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво :wallbash:

 

Доста хубавко ти се е получило. Мислех, че това парче е отдавна погребано във форума под тонове какво ли не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и моя принос-записвала съм я мнооого отдавна(може би има около година),незнам що не съм я пуснала тук..

Сега като си я слушах-има мнооого за дялане,но...все пак си личи моето виждане..

Ето и линка: http://media.putfile.com/Alive-Demo

 

Поздрави:Лили :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.