Jump to content
Българският форум за музиканти

Vst тромпет, саксофон, брас


Recommended Posts

има един руски тракер.... повечето от форума тук го знаят. Линк не мога да дам, поради правилата на форума, но ако в чичко Гугъл набиеш да търси звукови новини (на английски ;) ) ще добиеш търсеното (и много други)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
има един руски тракер.... повечето от форума тук го знаят. Линк не мога да дам, поради правилата на форума, но ако в чичко Гугъл набиеш да търси звукови новини (на английски :hysterical: ) ще добиеш търсеното (и много други)...

Честно казано и аз следя темата от известно време, понеже бих искал да интегрирам малко брас в някои от нещата, които правя, но не успях да намеря нищо освен Liquid Sax Labs, който вади наистина чудесен звук, но не намирам нищо друго, което да го допълни към цяла брас секция...Та може ли да ми подскажеш малко повече за този руски тракер, понеже чрез Google не мога да намеря нищо.Мерси много :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Edirol Orchestral има мн добра брас секция, а и соло инструменти ,макар да не е с голям избор №. Вж например в това парче бр секцията, или в това , горе вдясно, сакса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Здравейте,

 

малко реших да посъживя темата поради две причини:

 

акаунта ми за един определен руски тракер (онзи по-горе) изгоря поради редица причини :punk_guitar: и на два пъти не мога да се регистрирам на второ число, отделно LinPlug Saxlab по някаква причина ми е изтрит от компютъра инсталационен и в момента карам с DSK Brass, но не ме радва особено.Моля ако някой има програмките по-долу и може да ги share-не или евентуално да ми прати invite за форума да ми пише, ще съм страшно благодарен :greenangel: .Търся неща като Arturia Brass, Kick-Ass Brass...

 

Благодаря много :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе, как работи тоя Liquid Instrument, как да го направя да възпройзвежда МИДИ трака в Cubase или Nuendo. Сичките други програми работят той нестава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.