Jump to content
Българският форум за музиканти

Китари Dean


Dimebag

Recommended Posts

Тук съм птребител от по малко от 5 минути , и понеже съм страстен

почитател на Dimebag(и на много др. де)както и на китарата като инструмент.

Ща да запитам може ли въобще да си намеря Dean китарка в България

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като паднаха митата за ес - бг не е наи доброто място да си търсиш по класна китара, совен ако не е втора ръка.

Хората масово си поръчват нещата онлине вече....сещай се защо - а ако не се сещаш просто сравни цените :music:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не можеш, уви:thumbs_up:. Тези Washburn само формата им има общо с китарите на Dimebag (с фиксирано окачване на струните са най-малкото, а за другите елементи няма да коментирам) - шаренийка за детска радост, по мое мнение.

 

PANTERA FOREVER!!! :music::thumbs_up:

Редактирано от sevenstring
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо са ви шарените джиджавки на другите китаристи , вместо да търсите собствения си стил . Никой в начален етап не може да си го позволи (и от финансова гледна точка) , но това е друга тема . Все едно айде сега всички дето харесваме Вай или Сатриани или някой друг да свирим на китара като неговата ... айде моля ви се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Кой пък те кара да свириш на "китара като неговата"? Като не искаш (ти) не свири.

Човекът пита за китара, не за житейски насоки. И защо по подразбиране приемаш, че няма финансови възможности ....те за това са възможности, защото или е възможно или не е възможно. Ако му е възможно - той си преценява, не ти.

Така че ако знаеш къде да намери Dean или Washburn Dime (втора ръка) - пиши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Между другото, Уошбърн имаха и един много по-добър бюджетен Дайм модел до преди 1-2 години - един камуфлажен, с флойд роуз и всичко как си требе ... мисля, че се казваше "Dime 333" или нещо от рода ... Е, това ако го намриш на старо, би било добра находка ... ама едва ли ще е в България.

 

Иначе, хубавите Дайм Дийнове май вървяха от 800 долара нагоре, и то в Щатите, за Европа сигурно са с мин. 20% отгоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Инстанбул имаше един магазин с китари Dean, но освен местоположението му друго не мога да ти кажа, защото търсех друго и не мога да те информирам за цени, модели и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... аз само да допълня предния си пост с 1-2 линка: http://cgi.ebay.com/Washburn-WG333-EG-333-...QQcmdZViewItem; http://cgi.ebay.com/Washburn-Dime-333-Diam...1QQcmdZViewItem

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Кой пък те кара да свириш на "китара като неговата"? Като не искаш (ти) не свири.

Човекът пита за китара, не за житейски насоки.

 

Що не погледна поне какво е написал човека :

Тук съм птребител от по малко от 5 минути , и понеже съм страстен

почитател на Dimebag(и на много др. де)както и на китарата като инструмент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм погледнал, а ти разбра ли го какво пита, защото останалото е предистория? А преди да си вземе китара, би трябвало да я пробва. Вероятно затова пита дали има Дийн в БГ :recourse:

Аз съм фен на Нуно Бетънкорт и притежавам съответния Уошбърн сигничър, ама не защото съм фен на Нуно, а просто защото е изключителна, според мен, китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ и аз съм на мнението на сънчо. имам ЛТД КХ202 а също и Фернандес Ванденберг - относно Хамет бих минал горе-долу като почитател, но при Ванденберг ме няма никакъв. затова пък китарата е убиец.

 

а относно Дийн: пробвах един МЛ 79 ("нормален", не копие на Даймбег) и останах с много добро впечатление от качеството спрямо цената. а евтините модели на Даймбег са (както каза севенстринг) много зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.