Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос за бас апаратура


AorA_Bass

Recommended Posts

Здравейте!

В моемнта разполагам с капитал около 850-900 лв, и искам да си взема някава бас апаратура в този ценови клас и викам да видя какво ще ми предложат колегите...

 

Благодаря предварително :music:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)
Здравейте!

В моемнта разполагам с капитал около 850-900 лв, и искам да си взема някава бас апаратура в този ценови клас и викам да видя какво ще ми предложат колегите...

 

Благодаря предварително :thumbs_up:

 

Продавам лампова глава ЛОМО - 150 вата номинал / на пик до 600 вата/ - 500 лв в твърд куфар

колона 2 бр. 10" JBL х 200 вата + хорна /копие на Трейс Елиът/ - 500 лв

Двете за 900 лв

Използвани са само в репетиционна около 30-40 часа

GSM 0885 856 548

Редактирано от Fats
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

В моемнта разполагам с капитал около 850-900 лв, и искам да си взема някава бас апаратура в този ценови клас и викам да видя какво ще ми предложат колегите...

 

Благодаря предварително :thumbup:

 

Продавам лампова глава ЛОМО - 150 вата номинал / на пик до 600 вата/ - 500 лв в твърд куфар

колона 2 бр. 10" JBL х 200 вата + хорна /копие на Трейс Елиът/ - 500 лв

Двете за 900 лв

Използвани са само в репетиционна около 30-40 часа

GSM 0885 856 548

 

Благодаря, но за момента имам друга оферта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

земи една вермона ко можеш намери колкото се може по-нов модел и си джугаи с нея-за домашно ползване е идеална.и за репетиции,и за лоши съседи.... :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

земи една вермона ко можеш намери колкото се може по-нов модел и си джугаи с нея-за домашно ползване е идеална.и за репетиции,и за лоши съседи.... :hysterical:

 

Ква Вермона ве човек..ама от боклуци вече :hysterical:....апак със съседите се оправям тъй като съсед ми е Flisk от форума и нямаме проблеми..и двамата си надуваме главте колокот можем...аз сега временно не надувам неговата защото си продадох кубето ама....Калояне приготвяй се..до седмица ще имам нов звяр и се задава отмъщението на съседа :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ква Вермона ве човек..ама от боклуци вече :thumbs_up:

 

 

 

aaaaaaaaaa защо боклуци.ако продължаваха да ги произвеждат още първи щех да си взема най-новата!

тва са много яки машини,точно издръжливи като за мене......малко уретби биха издържали без ремонт колкото една вермона да си признаем.аз мноого тача и вермона басовете .ако можех да си намеря един.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на какво се спря в крайна сметка? ;)

 

Еми утре отивам при Явор във Фактор да продвам Eden-a с 2х10" и хорна...ако утре ми хареса и се сдобия с него ще ви пиша дсе похваля :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как можа да изневериш на берингер?:punk_guitar:

 

Де да знам и аз се чудя..просто ми доиде акъла в главата парата в джоба и звука в ушите :D...и на стаг-а изневерих..смених го с Yamaha...направо се срамувам от себе си :wallbash:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.