Jump to content
Българският форум за музиканти

А бе кво мислите за Светльо


iashor

Recommended Posts

Още на предварителните кръгове като бяха 40 и не знам си колко хора ми направи впечатления тоз звяр Светльо. Пее много добре, има диапазон, различни "бленди".

 

А за тънкия бъзик и аз съм съгласен, Слави го е яд, че не може да бъде толкоз остроумен и затова непрекъснато го прекъсва и прави други мизерии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Абе вас какво ви е яд толкова на някой,който е намерил начин да прави пари и да се урежда в живота,пък било то и чалгар.Мен пък за това чалгирите най-много ме кефят,защото си гледат готиното,правят си парички и ъобще не ги интересува какво става около тях.То така е и с така оплюваните американци.Вие господа,като хора на изкуството не трябжа ли да творите,да се развивате и да бъдете изпълнени с добри чувства,защото музика се прави само с любов,а сичко друго е фалш!!!Какво се занимавате с хората-дългия бил такъв и онакъв,че какво лошо има.Я ми кажете Маги Халваджян да не би да лъупи семки с тази Академия за звезди,а?!Всеки прави пари,дори и Стинг е навлязъл в комерса до гуша,ама по какъв начин а!!!Дълъг,недълъг човека наистина помага на тея пичове,помага и на себе си.Само ще спомена и Бойко Борисов,мафиот ама освен че бачка за себе си,прави нещо и за държавата.ТОВА СИ Е НАЙ-ЧОВЕШКОТО НЕЩО-ДА ИЗВЛИЧАШ КЯР ОТ ВСЯКЪДЕ КЪДЕТО МОЖЕ!!!Ае стига вече,а!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам , че почти сички сме на едно мнение за Светльо...

но тая простотия с гласуването чрез ес ем ес ще прати некой посредственик по-напред, убеден съм!

 

Независимо от това, кой там ще издаде албум или еди кво си...хората станаха известни..и реалния зрителски интерес си мисля, че ще изтласка талантливите напред...

 

За Светльо единствено ме притеснява факта, че е толкова чешит, че не съм сигурен дали иска да става известен...

..то всеки от нас малко или много си живее в собствен свят, но извинете ме при него нещата са твърде напреднали :hello:

 

обърнахте ли внимание на романът дето пише;)) баси образа;)

 

а на баба му :cheers: "нека. вика докара некоя другарка.."

мухаахаха

 

те май цялата фамилия са образи, и то неподправени..дето публичната известност им е през оная рабута..сори за израза..;)

 

М/у другото тая загадъчност на Светльо го праи супер атрактивен за нежната част от публиката...което е една мноо добра предпоставка за успех, макар, че най-малко от подобен бонус има нужда той..

 

..бе бещо ми се отприщиха пръстите..ма момчето си струва..и то много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светльо е добър вокал и е роден за шоумен. Има страхотно чувсктво за хумор.

Идеален е за фронтмен на рок-група. Според мен не трябваше да си реже косата и да бяга от имиджа на рокаджия. За мен той е номер едно в този скапан конкурс на измислената ку-ку академия, която си е чиста машинка за правене на пари. И все пак аз няма да пусна нито един SMS към което и да и TV -шоу за да лапат кинти разни продуценти и водещи, изявяващи се под уж благородната кауза да откриват и насърчават млади таланти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни го от тази страна - ако те не правеха пари, ти никога нямаше да чуеш за Светльо. Аз съм за това да правят ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светльо е добър вокал и е роден за шоумен. Има страхотно чувсктво за хумор.

Идеален е за фронтмен на рок-група. Според мен не трябваше да си реже косата и да бяга от имиджа на рокаджия. За мен той е номер едно в този скапан конкурс на измислената ку-ку академия, която си е чиста машинка за правене на пари. И все пак аз няма да пусна нито един SMS към което и да и TV -шоу за да лапат кинти разни продуценти и водещи, изявяващи се под уж благородната кауза да откриват и насърчават млади таланти.

:godbless::godbless::godbless::godbless::godbless:

 

Много добре казано, човече! Един леф нема да им дам, мамка им капиталистическа!

А за Светльо - момчето ми падна в очите, още когато си махна метълската кечара, за да направи душевна чекия на Слави :curse::curse::curse:

Аз съм с бръсната до кожа глава, ама защото така искам аз, а не защото ми трябват пари от SMS-и.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Абе вас какво ви е яд толкова на някой,който е намерил начин да прави пари и да се урежда в живота,пък било то и чалгар.Мен пък за това чалгирите най-много ме кефят,защото си гледат готиното,правят си парички и ъобще не ги интересува какво става около тях.То така е и с така оплюваните американци.Вие господа,като хора на изкуството не трябжа ли да творите,да се развивате и да бъдете изпълнени с добри чувства,защото музика се прави само с любов,а сичко друго е фалш!!!Какво се занимавате с хората-дългия бил такъв и онакъв,че какво лошо има.Я ми кажете Маги Халваджян да не би да лъупи семки с тази Академия за звезди,а?!Всеки прави пари,дори и Стинг е навлязъл в комерса до гуша,ама по какъв начин а!!!Дълъг,недълъг човека наистина помага на тея пичове,помага и на себе си.Само ще спомена и Бойко Борисов,мафиот ама освен че бачка за себе си,прави нещо и за държавата.ТОВА СИ Е НАЙ-ЧОВЕШКОТО НЕЩО-ДА ИЗВЛИЧАШ КЯР ОТ ВСЯКЪДЕ КЪДЕТО МОЖЕ!!!Ае стига вече,а!!!

Много вярно, човече! :godbless:

 

Слави може да е всякакъв, но е профисионалист, и което е по-важното - успя да създаде нещо, което освен на него да носи печалба, направи невероятна услуга на всичкия тия хора....а като сметнем заедно с композитори и текстописци, те хич не са малко! А голяма част от тях съм напълно убеден че нямат особени възможности истински да разкрият таланта си и да получат някакав сериозен старт...щото иВзкуВството все пак струва пари. Но най-важното от всичко е че нещата наред с неизбежния комерс, си бяха истински! Щото и петимата /според предпочитанията някои повече, някои по-малко/ могат да пеят, имат излъчване и душа....А оттам дето е краднал донякъде идеята Слави /Fuckin Star Academy/ след 11-ти ще видите каква е разликата - гаден, ш**** комерс, "хора /без талант/ стават звезди", Britney Spears forever и т.н. Нагласена работа...Пари и НИЩО ДРУГО!

 

Светльо спечели заслужено, макар че и Любена, Надя, Лора и Владо /по мое скромно мнение/ пяха страхотно и им направиха някои наистина запомнящи се песни...Най-малкото тях са ги избирали едни от най-големите музиканти в БГ /някой да ме обори?/

Владо съм го слушал на живо...може да няма диапазона на Светльо, но има много глас и пее страхотно! А аз си мисля че все па малко слух ми е останал...

 

Тази вечер искрено се разбих! Най-сетне на истински, талантливи, млади хора някой им дава реален шанс да направят нещо с таланта си...и от това печелят ВСИЧКИ!

 

:godbless:

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве важното е че ми беше готино да ги гледам,,,,,яко си беше...и всички те бяха яки е вярно Светльо малко по-готин си беше ама....а тва за косата му Горерчо е глупост то и аз си я отрязах но само защото ми беше писнала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за Светльо - момчето ми падна в очите, още когато си махна метълската кечара, за да направи душевна чекия на Слави :

По скоро излезе Победител в "шоуто" на Слави,а косата както каза Победителят,ще си я пусне пак...............Слави май няма да може :green:

И разбира се да го поздравим ...той си Заслужи победата :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже не съм много в час да питам: Светльо е 'спечелил', така ли?

Абсолютно вярно, човече. Светльо е "спечелил" (с мноооого големи кавички, разбира се) зашеметяващата награда албумът му да бъде издаден от Слави Трифонов и приходите да бъдат изсмъркани от Дългия под формата на назален снежец :godbless:

Честито - печелите да поработите ангария за фирма 7/8!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Burton, прав си, че всеки ще те използва, но не и по толкова популистки начин. Дразнещото е, че някои хора, освен че експлоатират талантите на България, печелят и други, не само парични, дивиденти.

А още по-дразнещото е, че има хора, които се кефят на същите тези измекяри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.