Jump to content
Българският форум за музиканти

Украшения


zigi

Recommended Posts

С какво ги нарисува?

С акрилни бои. Но само да поясня, че съм си позволил да рисувам върху пикгарда, а не точно върху самата китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпринтих си лепенка с логото на групата ми ( Anastasis ) и го лепнах в на тялото до тремолото. Стои много добре, скоро може да сложа снимки. И пирон бих си забил в китарата ако не ми променя звученето на инструмента и няма да го развали след време, стига да ме кефи как изглежда.

Харесва ми така, никой друг няма такава китара с такава лепенка, което донякъде и придава идентичност,нищо че си плаче за читав адаптор. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аха ми хубаво аз си намерих човек който рисува адски хубаво, въпроса е с какво най-добре ще стане, че да не се махне след време и да не е някакво грапаво, щото на мене китарата ми е Jackson JS1 и е лъскава отгоре чисто черна. А не знам дали перманент ще й се отрази добре на лака. Пък и не знам с какво е хубаво да се рисува, затова ви питам някой ако има идея.

Редактирано от zigi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста пъти съм обмислят твоята ядея за "разкрасяване", но винаги се разколебавах. Най-добре потърси човек, който рисува и умее.Съвета ми е да не се доверяваш на всеки и ако намериш човека да видиш и предишни негови работи, за да не съжаляваш за вида на инструмента си.

Поздрави и успех с идеята ти ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PickFactory също предлагат фейслифт за китара, ако искате погледнете. На мен не ми харесва особено, но пък къстъм перцата им са супер:

 

http://www.pickfactory.com/proddetail.php?...ad01a755b5ac783

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам един въпрос-супер много ме дразнят точиците по грифа на 3,5,7,9,12,15,17...Как може да си ги променя и възможно ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз не мога особено много да помогна :) , но ме заинтригува запитването относно глупавите точки по грифа, дали е възможно някак си да им опна един ъпгреид :bravo: ? и евентуално как мога (ако е възможно де :coolp: ) да ги поменя? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.