Jump to content
Българският форум за музиканти

Украшения


zigi

Recommended Posts

Темата е за да ви питам зарибявате ли се по модване на външния вид на китарите, и ако да, как с какви методи имам предвид рисуване, стикери, украшения разним тъй като мойта китара е изцяло черна и искам да и придам някакъв вид, но така и не намерих яки татуси из нета за да си го принтна в някое фото на залепящо се фолио и да си го лепна на китарата. Кажете как вие сте променили вашата китара и на какво е базирано.

 

Поздрави Ивайло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми щом искаш да си "придадеш вид на китарата" със стикери би тряало да стане..ама ако един ден решиш да го махнеш кво прайм?А за рисунки..хах...бая скъпо ше ти излезе, а ако случайно решиш сам да я драскаш, най-много нова да си купиш.

Аз лично моята най си я харесвам гола :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е минавало през акъла да й лепна нещо или да я дам да я боядисат (чисто черна е), но не мога да си измисля какво точно искам, пък и ми харесва такава каквато е. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години, няколко от старите ми китари бяха облепени с какво ли не. Даже едната се бях опитал да я докарам на външен вид като китарата на Джеф Ханеман от Slayer (с надписа "RAIDERS"). Сега обаче не бих залепил нищо и не бих рисувал. Едната ми китара е с рисунки (тази в подписа ми), но те не са правени допълнително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стикерите прецакват лака а рисунките са яко скъпи ...кво праиме? иначе и аз изкам да си направя китарката яка ама няма парЕ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, изясни се че е яко скъпо... А какво значи яко скъпо, някой може ли да даде ориентировъчна цена и контакти с хора които вършат работата си професионално, без опастност да осакатят иснтрумента. На мен това също ми е интересно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една рисунка е 100-150 лева ,зависи какво се рисува може и по-ефтино да е, аз не съм давал да ми рисуват доста отдавна..

Всеки труд се заплаща ко да праиш...

Не ме питайте къде обаче щото тези все се местят- търсете из нета...аз няма да ги търся преди да ми се наложи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята китара си е такава, каквато си я купих!!! И мисля, да я оставя такава, каквато си е!!! Сега събирам парички, да сменя моето "Peavy", с нещо по-качествено!!! Защото според мене, не рисунките, картинките или различните лепенки, придават на китарата качество и естетика!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъ по темата.Гледах мисля че във Thouman имаше цели стикери с коита да си облепиш катарата(цялата).Ако ги залепиш кадърносе получава много яко.Проблема е че трудна можеш да намериш картинка каквато ти трябва.Обикно венно са някве знамена-като на Dimebag.Обаче еко искаш твоя картинка отиди във някое фото или подобно студио.Там си правиш картинката вектора и я качваш на дискета.Оттам е ясно.Имаше идн специален начин за слагане и когато слагаш ме викне да ти помагам. :) Иначе е най добре ако слагаш да е на цялото тяло-най-естетично се получава...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да стане фенско - резба !

старата ми китара http://www.putfile.com/dedomito

Далечна е снимката , но резбата е на Смъртта с Косата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.